"אורדילן" הינה אחד מעמודי התווך של ענף העץ בישראל ובפרט עוסקת בייבוא ושיווק חומר גלם רב יתרונות זה.

מייסד החברה הוא נחום ליכטנברג ז"ל, ואת דרכו ממשיכים בניו עוזי ליכטנברג ומוטי תל אור, שמכהנים כמנכ"לים משותפים. עוזי הוא גם יו"ר ענף העץ בלשכת המסחר וגם תחת כובע זה הוא פועל רבות לקידום הענף. אל מוטי ועוזי הצטרפו בני הדור השלישי במשפחת ליכנטנבג, וגם הם מהווים חלק בלתי נפרד משדרת הניהול של "אורדילן".

פעילות החברה מתחלקת ל-6 תחומים עיקריים: עץ רך (עץ לבן/ עץ אורן), עץ קשה (בוק/ אגוז/ אלון/ דובדבן/ צפצפה/ מייפל/ מהגוני ועוד), מוצרי לבוד (מגוון רחב של סוגי עץ מתועש ובהם MDF, מזונית, לוחות למי, פורמייקה ועוד), דקים (מתן פתרונות כוללים לכל מי שרוצה ליהנות מאחד המוצרים היותר משפרי איכות חיים שיש), טכנולוגיות מתקדמות (פיתוח וביצוע פתרונות מתקדמים במיוחד בתחום הבנייה – יציקת בטון רגיל, יציקת בטון אדריכלי, יציקת תקרות, יציקת קירות, פתרונות טיפוס, מערכות תמיכה וגישה ועוד), וייצור משטחי עץ ומיכלים (עפ"י מפרטים ספציפיים בתעשיה ובחקלאות, כולל בייצור ידני על-מנת לספק כל פתרון נדרש כולל כאלה שאינם סטנדרטיים).

כל המוצרים של אורדילן עומדים בתקנים בינלאומיים עדכניים ובפרט ISPM15 שמטרתו להגן על עצים מפני מזיקים שונים, ובפרט כשהעץ משונע ממדינה למדינה. יתרון בולט נוסף של החברה הוא המלאי העצום של עץ לבן שהיא מחזיקה, כ-30,000 קוב, וזאת על מנת לספק מיידית כל הזמנה של כל לקוח.

ה"אני מאמין" של משפחת ליכטנברג ושל אורדילן

החברה המשפחתית, שהחלה ממחסן צנוע בדרום תל אביב, הלכה והתפתחה וכיום היא מפעילה מרכז לוגיסטי רחב היקף ומשוכלל מאוד באזור התעשייה גן יבנה, וכאמור מספקת שורה ארוכה של מוצרים במגוון תחומים.

יחד עם זאת השכילו בני משפחת ליכטנברג לשמר את ה"אני מאמין" שהטביע ב-DNA של החברה נחום ז"ל, ולהקפיד כי כל פעילות שהיא תתנהל בהתאם לאותם ערכים – שבאים לידי ביטוי באינטראקציות עם שלושת הנדבכים המרכזיים:

עובדים – מקור כוחה של אורדילן והלב הפועם שלה. בלעדי העובדים לא הייתה הופכת אורדילן לחברה מובילה, ובהתאם הם זוכים לא רק לתנאים הולמים אלא גם להעצמה מתמדת, אישית ומקצועית, וכך הם יכולים להמשיך לתרום לצמיחת החברה כולה.

ספקים – לאורדילן קשרים ענפים עם ספקים איכותיים מכל רחבי העולם, והחברה מקפידה ליצור איתם אינטראקציות המבוססות על יושרה, הגינות וחתירה מתמדת למצבי win-win.

לקוחות – החברה מחויבת לשירות קשוב ואיכותי ולמתן מענה מקצועי לכל צורך של כל לקוח.

לאתר אורדילן לחץ כאן