בוטיק פיורי התחיל מאהבה ויוצר אהבה – באמצעות שזירת פרחים שכולה קסם אירופאי קלאסי.

בין השירותים אותם מציע בוטיק פיורי: עיצוב מתחמי אירועים ומרחבים אחרים, עיצוב זרי כלה ורכבי חתונה, זרי פרחים משובחים ועציצים מרהיבי עין, עיצוב מרפסות וגינות כך שילבלבו ויוסיפו יופי וחן לחייכם וכן שיעורים פרטיים לכל מי שרוצה לשזור בעצמו וליהנות מתחביב שהוא גם אמנות.

השורשים של בוטיק פיורי נמצאים בצרפת, שם נפגשו שני הצעירים חובבי הפרחים והיופי ובעלי הניסיון העשיר בשזירה ועיצוב פרחים. החיבור ביניהם היה מיידי, ולשניהם גם היה ברור כי את הכישרון שלהם ואת האהבה העזה לפרחים הם יביאו לידי ביטוי בתל אביב.

הבוטיק המוקפד שהקימו השניים שוכן בצפון הישן של תל אביב (הכתובת המדויקת היא רחוב ירמיהו 21), וכל מי שנכנס אליו מרגיש כאילו הגיע לגן עדן עלי אדמות. העיצוב, המוזיקה והאווירה במקום מושפעים מהתרבות הצרפתית עשירת הטעם, וזהו גם אופיו של האתר שנבנה עבור פיורי: הצבעים הדומיננטיים בו הם גוונים פסטליים רכים, ובנוסף מפוזרים בו כתמי צבע רבים בזכות הפרחים והעציצים שמציע האתר, המעבר מדף לדף מתאפיין אף הוא ברכות על מנת לשמר את האנרגיות הנעימות והמלטפות שחש הגולש, ואילו הפונט שנבחר לטקסטים מדגיש את הקו הנקי והמדויק שכל כך מאפיין את הבוטיק.

האתר המושקע והמטופח מציג לראווה את הפרחים, הזרים והעציצים של פיורי (ואם תעצמו עיניים ותתרכזו חזק, אולי אפילו תוכלו להריח אותם…). בין האפשרויות: זרי כלה "נגיעות מתוקות" ו"צבעי השמש", עציצי וריזאה ואנטוריום (בלבן, ורוד ואדום), זר רומנטי, זר פריסטייל, זר פרחים מפתיע, זר בעל מראה עתיק, סחלבים מהודרים ועוד.

בנוסף לפרחים מציע הבוטיק גם יינות מובחרים ונרות ארומטיים, וגם אותם ניתן למצוא באתר. המערכת המשוכללת מאפשרת למיין את התוצאות בהתאם לפופולריות, מחיר ופרמטרים נוספים, לבחור בין גדלים שונים – ולרכוש כל פריט שתרצו בקלות, בנוחות ובמהירות (וכמובן בצורה מאובטחת לחלוטין).

בנוסף לאפשרויות הקנייה הנעימה, הבטוחה והמשתלמת, ממתין לכם באתר של פיורי גם בלוג שלא מפסיק להתעדכן ובו שפע אינפורמציה מאירת עיניים ובעלת ערך אמיתי בכל הנוגע לפרחים, עיצוב ומה שביניהם. כך למשל תוכלו ללמוד כיצד לעצב רכב לחתונה כדי למשוך את תשומת הלב הרצויה, מה חשוב לדעת כשמקימים גינה פרטית קטנה, מהן המגמות העדכניות בתחום עיצוב החללים ועיצוב האווירה, מה מאפיין משלוחי פרחים בתל אביב ובמקומות אחרים, ועוד ועוד.

לכניסה לאתר פיורי לחץ כאן