רוצים להכיר את ברלין באמת? להגיע לכל האתרים המרתקים בעיר שחוברה לה יחדיו ומאז לא מפסיקה להתפתח ולרגש? "ברלין טורס לאה" תיקח אתכם למסע קסום בבירת גרמניה באמצעות מגוון רחב של סיורים.

כל הסיורים מתקיימים בעברית, ומועברים על ידי מדריכים שלא רק בקיאים בנעשה בברלין אלא תורמים גם זווית אישית ונקודת מבט ייחודית.

בין השאר תוכלו לבחור בסיור ארמונות, סיור "יהודי", מסלול למי שזו לו הפעם הראשונה בברלין, מסע בין גלריות, שוטטות בין הפינות הנחבאות של העיר רבת הרבדים, טיול שמתמקד בחיק הטבע שגם הוא מפגין נוכחות של ממש בבירת גרמניה ונסיעה לדרזדן הסמוכה והיפה לא פחות.

שירות נוסף של "ברלין טורס לאה" הוא הסעות משדות התעופה של בירת גרמניה אל העיר עצמה, וכן העברות בכיוון ההפוך. ניתן לבחור בין הסעות קבוצתיות שעוברות בין המלונות הרלוונטיים לבין סעות פרטיות. שירות ההסעות של החברה מאפשר גם סיור ברחבי העיר עם נהג פרטי במרצדס מפוארת שמיועדת לעד 8 נוסעים, כשאתם קובעים את היעדים ואת המסלול (וכמובן שאנשי החברה ישמחו גם להמליץ לכם על מסלול בהתאם לטעמכם והעדפותיכם).

באתר של "ברלין טורס לאה" תמצאו מידע מפורט אודות כל הסיורים שמציעה החברה ואודות המדריכים שיכירו לכם את הפנים הרבגוניות של ברלין, וכן מידע רחב היקף ורב תועלת לגבי ברלין: בתי קפה, מסעדות, חיי לילה, אירועים שנתיים קבועים (דוגמת פסטיבל הסרטים בפברואר, קרנבל התרבויות במאי או מצעד הגאווה ביוני), גלריות, מוזיאונים, קניות, דרכי התניידות, תחזית מזג אוויר עדכנית ועוד ועוד ובעצם כל מה שצריך כדי לחוות את ברלין במלוא הדרה ובמלוא קסמה. חלק מהמידע מופיע גם באנגלית, ברוסית ובערבית, לנוחיותם של דוברי שפות אלה.

בפרט כדאי להיכנס לאתר לקראת נסיעה לבירת גרמניה: תחת הכפתור "לאן השבוע בברלין" תמצאו המלצות עדכניות לגבי אירועים שעתידים להתקיים בשבוע הקרוב ושכדאי להיות מודעים אליהם. כמו כן כולל האתר גלריה רחבת היקף שמציגה את ברלין מזוויות ראיה שונות שכולן כמובן מחמיאות לה ועוזרות לגולשים להתחבר אליה עוד לפני שהם נוחתים באחד משדות התעופה של העיר.

עוד באתר שנבנה במיוחד כדי להכיל מבחר רחב של תכנים ולאפשר ניווט נוח ביניהם: מפה של העיר, כתבות עומק אודות נושאים שונים הרלוונטיים לברלין וסרטונים קצרים אודות הסיורים של "ברלין טורס לאה". כמו כן הושם דגש במהלך בניית האתר על הבלטת אפשרויות יצירת הקשר השונות עם החברה.

לאתר של לאה- ברלין טורס לחץ כאן