ג'ט סרף ישראל היא היבואנית הבלעדית של אחד המוצרים היותר מלהיבים שפותחו בשנים האחרונות – גלשן ממונע.

הגלשן, שנקרא אף הוא ג'ט סרף (Jet Surf), מיוצר ע"י חברה צ'כית הנקראת MSR ומבוסס על רעיונות חדשניים וחומרים מתקדמים במיוחד בתחומי ההידרו-דינמיקה, מנועי הבעירה והנדסת החשמל. בזכות החומרים המתקדמים והטכנולוגיות המשוכללות המשמשות לייצור הגלשן הצליח צוות המהנדסים שעומד מאחורי פיתוחו לצמצם את משקלם של הדגמים השונים ל-15 ק"ג בלבד – משקל קל המאפשר לכל אחד לנייד את הגלשן שלו ממקום למקום ללא קושי ובנוחות מרבית ואף לקחת אותו איתו לחו"ל וליהנות ממנו גם בחופים היפים בעולם.

עוד כדאי לדעת כי הדגמים השונים של הג'ט סרף עומדים בסטנדרטים גבוהים בכל הקשור לשמירה על איכות הסביבה (הן במסגרת הייצור והן במהלך השימוש השוטף), וכי כל החלקים של הגלשנים אושרו ע"י הרשויות הרלוונטיות באיחוד האירופי.

נכון לעכשיו מייבאת ג'ט סרף לארץ 3 דגמים: Factory GP100, Ultra Sport ו-Pro Race. האולטרא ספורט מצויד במנוע בן 86 סמ"ק, הפקטורי ג'י.פי.100 במנוע 100 סמ"ק ואילו נפח המנוע של הפרו רייס הוא 120 סמ"ק. המהירות המרבית היא בין 48 קמ"ש (בדגם האולטרא ספורט) ל-57 קמ"ש (בדגם בפרו רייס) ואילו צריכת הדלק המקסימלית היא 1.8-2 ליטר לשעה. אורכם של 3 הדגמים הוא 180 ס"מ, רוחבם 60 ס"מ, עוביים 18 ס"מ והמשקל המקסימלי שהם מסוגלים לשאת הוא 100 ק"ג. הסוללה של גלשני הג'ט סרף היא מסוג LiPo והיא מאפשרת עד 4 שעות שימוש רציף לפני הטענה מחדש.

באתר של החברה תמצאו נתונים מלאים אודות הדגמים השונים של הג'ט סרף וכן הנחיות מפורטות אודות השימוש האופטימלי בהם ותחזוקתם. בנוסף כולל האתר סרטוני וידיאו מרהיבי עין המציגים את חווית הגלישה המלהיבה שמספק הג'ט סרף.

אנשי ג'ט סרף ישראל מאפשרים לכל מי שרוצה להתנסות בחוויה יוצאת הדופן לקבל את הגלשן החדשני לנסיעת מבחן (בעלות כספית, שתקוזז ממחיר הג'ט סרף אם בעקבות ההתנסות המהנה מחליטים לרכוש אותו).

לכניסה לאתר של ג'ט סרף לחץ כאן