ד"ר אריק זרצקי הוא מומחה רב מוניטין בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית. בין שלל תפקידיו הוא מכהן כיו"ר החברה הישראלית למיקרוכירורגיה וכמנהל היחידה למיקרוכירורגיה במרכז הרפואי "איכילוב".

במקביל מבצע ד"ר זרצקי במרפאות הפרטיות שלו בתל אביב ובמודיעין מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים, ובהם: הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, מתיחת בטן, שאיבת שומן, מתיחת צוואר, מתיחת פנים, הרמת עפעפיים, הצמדת אוזניים, ניתוח אף ועוד.

כל המטופלים והמטופלות של ד"ר אריק זרצקי זוכים לליווי צמוד בכל שלבי התהליך המורכב ובעיקר לתמיכה מלאה המבוססת על קשב אמיתי וסבלנות רבה – כך בשלב פגישת הייעוץ, כך לקראת הניתוח עצמו וכך לאחר תום ההליך הכירורגי ובמהלך ההתאוששות עד להחלמה המלאה. בנוסף מתבצע מעקב במרפאות של ד"ר זרצקי על מנת להבטיח אימפקט מרבי לכל ניתוח פלסטי.

כמו כן מתחייבים ד"ר זרצקי ואנשי הצוות שלו לשקיפות מלאה, כולל פירוט נרחב של הסיכויים והסיכונים והאפשרויות לקראת כל ניתוח, ולרמת בטיחות מקסימלית, המושגת בזכות הציוד המשוכלל וכמובן המיומנות והניסיון של האנשים שמאחורי המכשירים.

בנוסף לניתוחים מוצעים במרפאות של ד"ר זרצקי גם טיפולים אסתטיים אחרים דוגמת הזרקות בוטוקס או עיצוב שפתיים – שגם הם מתבצעים במקצועיות מוקפדת, ביושרה ללא פשרות ותוך קשב מלא לצרכי המטופלים.

אחד המאפיינים הבולטים של התנהלותו של ד"ר אריק זרצקי הוא ההתעדכנות המתמדת בכל השיטות החדשניות ביותר בתחום הרפואה האסתטית. דוגמה טובה לכך היא מכשיר הנקרא cooltech שמבצע הצרת היקפים על בסיס טכנולוגיה מתקדמת שנקראת Criolipolisis ואשר מסלקת שומן מיותר מהגוף באמצעות הקפאתו – ד"ר זרצקי היה מהכירורגים הפלסטים הראשונים בארץ לצייד את המרפאה שלו במכשיר זה, וזאת לאחר שרכש את מיומנות ההפעלה שלו.

כמו כן נחשב ד"ר זרצקי לאחד המומחים הבולטים בניתוחי שחזור חדשניים ומורכבים, ובהם בין השאר שחזור צוואר, שדיים וניתוחים משמרי גפיים לאחר כריתת גידול או טראומה.

באתר של ד"ר זרצקי ניתן למצוא מידע רחב היקף המוגש באופן ידידותי למשתמש אודות כל הניתוחים הפלסטיים המתבצעים במרפאות שלו ואודות שלל הטיפולים האסתטיים האחרים המוצעים בהן – כך שכל מי שחולם או חולמת על ניתוח פלסטי או טיפול אסתטי אחר יוכלו לדעת עוד לפני ההגעה למרפאה במה כרוך התהליך ומהן האפשרויות שניצבות בפניהם. עיצוב האתר מתאפיין בקווים נקיים ובפונטים נייטרליים שמותירים את הבמה למידע יקר הערך.

לאתר של ד"ר אריק זרצקי לחץ כאן