ד"ר דב קליין הוא אחד הרופאים הפלסטיים המובילים לא רק בארץ אלא בעולם כולו. במרפאה המהודרת, משרת השלווה והמאובזרת במיטב המכשור המתקדם בתחום הרפואה האסתטית שבבית מנדרין בצפון תל אביב הוא משלב את שני אהבותיו הגדולות: אסתטיקה ונגיעה (מדויקת להפליא) בחייהם של אנשים בדרך לשיפור משמעותי שלהם.

רבים מכירים את ד"ר קליין כ"מנתח הפלסטי של הסלבס", וגם העובדה כי כיכב בסדרה התיעודית המצוינת אודות עולם הניתוחים הפלסטיים, "חלומות מפלסטיק", הפכה אותו למפורסם – אולם כדאי לדעת כי דב קליין הוא בראש ובראשונה רופא מיומן שפיתח שורה ארוכה של שיטות ניתוח משוכללות, שחלקן אף הוכרזו כפטנטים, ולא בכדי עולים אליו לרגל רופאים רבים מכל רחבי העולם כדי ללמוד ממנו אישית את רזי הרפואה הפלסטית המתקדמת.

בנוסף פיתח ד"ר קליין תהליך ייעוץ יקר ערך, שהרי ברוב רובם של המקרים הניתוח הפלסטי אינו נובע מכורח רפואי אלא מבחירה של המטופל/ת. במסגרת תהליך זה מבהירים ד"ר קליין ואנשי צוותו למטופלים בדיוק בפני מה הם עומדים, ומזהים את הרצונות האמיתיים שלהם כדי לוודא שניתוח פלסטי אכן ישדרג את איכות חייהם. בנוסף כולל התהליך תיאום ציפיות מדוקדק על מנת שכל מנותח וכל מנותחת יוכלו לקבל תמונה מדויקת של המראה החיצוני שלהם לאחר הניתוח ולא יטפחו ציפיות שווא שאי אפשר לממשן בשל מגבלות כאלה ואחרות.

עוד חשוב להדגיש כי אל המרפאה של ד"ר קליין מגיעים מטופלים ומטופלות מכל שכבות האוכלוסייה עם חלום לשפר את המראה החיצוני שלהם ואיתו את הדימוי העצמי באופן כללי בדרך לחיים יפים יותר ומהנים יותר – חלום חוצה מגזרים, גילאים, עדות ודתות.

בין הניתוחים שאותם מבצע ד"ר דב קליין: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה, מתיחת פנים, שאיבת שומן, מתיחת בטן, הרמת גבות, ניתוח אף וניתוח אוזניים. בנוסף ניתן ליהנות מהליכים לא כירורגיים שגם הם משפרים פלאים את המראה החיצוני – פיסול פנים, הזרקת בוטוקס, עיבוי שפתיים, עיצוב שפתיים ועוד. לצידו של ד"ר קליין פועל צוות מיומן ובו רופאים מובחרים וקוסמטיקאיות מנוסות – צוות המסייע לו לסייע ללקוחות הרבים להפוך חלומות למציאות, ותמיד ברמת דיוק גבוהה ובאיכות מוקפדת ומעוררת התפעלות.

באתר של ד"ר קליין תמצאו מידע מקיף אודות כל הניתוחים הפלסטיים וההליכים הקוסמטיים האחרים המתבצעים במרפאה וכן אינפורמציה מאירת עיניים בתחום הרפואה האסתטית באופן כללי.

לכניסה לאתר של ד"ר קליין לחץ כאן