ד"ר אורי שבשין הוא מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית ובפרט נחשב לאחד המובילים בארץ בכל הקשור לניתוחי מוז (MOHS) – השיטה החדשנית ביותר להסרת גידולים בעור.

בנוסף צבר ד"ר שבשין מומחיות ספציפית בתחום הכירורגיה המשחזרת, ולזכותו נזקפות הצלחות מרשימות בביצוע ניתוחים מורכבים בעקבות כוויות קשות, מומים מולדים ועוד.

ד"ר שבשין נחשב לאחד המומחים המובילים בארץ וכן לאחד המנתחים המנוסים לאחר שביצע, כאמור בהצלחה, אלפי ניתוחים שונים לאורך למעלה מ-20 שנות קריירה, מאז סיים את לימודי הרפואה בטכניון ואת ההתמחות בכירורגיה משחזרת באוניברסיטאות אמריקאיות יוקרתיות ונחשבות במיוחד בתחום.

ניתוחי מוז: בחזית המלחמה בסרטן העור

ניתוחי מוז נחשבים לחוד החנית של המלחמה בסרטן העור, וליתר דיוק בשני הסוגים הנפוצים ביותר שלו: סרטן של תאי בסיס (BCC) וקרצינומה של תאי הקשקש (SCC). היתרון העיקרי של שיטה זו הוא שכבר תוך כדי הניתוח ניתן לבחון את התאים המוסרים מהעור, ובהתאם לכרות אך ורק רקמות נגועות בסרטן עם מינימום שוליים הכרחיים. בזכות הכריתה המבוקרת התוצאות המושגות אפקטיביות במיוחד (למעלה מ-97% הצלחה).

יתרון חשוב נוסף – ובפרט כשהאזור המנותח הוא הראש, הצוואר או איברי המין – הוא זה האסתטי, וזאת בזכות האפשרות לבצע כריתה מינימלית.

ניתוחים פלסטיים נוספים

במקביל לניתוחי ה-MOHS מתבצעים במרפאה של ד"ר שבשין מבחר רחב של טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים, ובהם מתיחות פנים, הגדלות חזה, מתיחות בטן, הרמת גבות ומצח, מתיחת צוואר והצרות היקפים כולל בשיטה חדשנית במיוחד של המסת שומן בקור.

כל המטופלים המגיעים למרפאה זוכים ליחס אישי ולמעקב צמוד גם לאחר הניתוח/טיפול. בנוסף שמים ד"ר שבשין וצוותו דגש על תוצאות טבעיות ועל מינימום פולשנות כך שהחזרה לשגרת חיים מלאה תהיה מהירה ככל האפשר וההתאוששות קלה במיוחד.

באתר של ד"ר שבשין תמצאו מידע נרחב אודות כל הניתוחים והטיפולים המתבצעים במרפאה שלו, כך שעוד לפני פגישת הייעוץ הראשונה עם הצוות הרפואי מקבל כל מטופל תמונה מקיפה וברורה של התהליך. המידע מאפשר למטופלים להגיע מוכנים, לדעת מה לשאול ובמה להתמקד, ובהתאם המפגש אפקטיבי במיוחד וכך גם המשך התהליך.

במסגרת עיצוב האתר הוקדשה תשומת לב רבה לנושא הניווט בו, כך שהוא יהיה נוח ואינטואיטיבי וכל גולש ימצא בפשטות ובמהירות את המידע שלו הוא זקוק. מבחינה ויזואלית זכה האתר למראה ענייני וידידותי, כך שהגולשים יוכלו להתמקד בתכנים יקרי הערך ולהתמצא בו בקלות.

 

 

לאתר של ד"ר שבשין לחץ כאן