ד"ר חן הופמן הוא נוירורדיולוג מומחה שמציע שירות ייחודי וחיוני: פיענוח של בדיקות MRI ו-CT ומתן חוות דעת שנייה, והכל תוך 24 שעות – שירות יקר ערך ולמעשה אף מציל חיים במקרים מסוימים!

גם MRI וגם CT הינן בדיקות מתקדמות שמספקות לרופא המטפל תמונת מצב מפורטת מאוד ומדויקת להפליא. אבל על-מנת שאכן כך יהיה, ישנה חשיבות עליונה לאיכות הפיענוח, וכדאי לדעת שברוב המקרים מי שמפענח את הממצאים הוא רדיולוג כללי ועל כן ייתכן שפרט קריטי כזה או אחר יתפספס.

ד"ר חן הופמן הוא בוגר הפקולטה היוקרתית לרפואה של האוניברסיטה העברית. את ההתמחות שלו ביצע במחלקת הדימות בתל השומר ולאחר מכן המשיך לשכלל ולהעצים את יכולותיו בנוירורדיולוגיה ובפרט בנויורורדיולוגיה פדיאטרית (נוירולוגיה של ילדים) במיטב המוסדות הרפואיים בסן פרנסיסקו, שוויץ ואיטליה.

כיום משמש ד"ר הופמן לצד תפקידו כרופא מומחה ביחידה הנויורורדיולוגית במרכז הרפואי שבתל השומר וכאחראי על דימות ילדים ועוברים גם כיו"ר החברה לנוירורדיולוגיה בישראל וכן כמרצה בכיר בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.

הידע רחב ההיקף שצבר והניסיון העצום שבאמתחתו מאפשרים לד"ר הופמן לספק פיענוח מדויק להפליא שלא מפספס אף ניואנס – הן עבור בדיקות CT והן עבור בדיקות MRI. בזכות הרמת הדיוק הגבוהה נמנעים 2 מצבים מסוכנים: אבחון שגוי של מחלה שכלל אינה קיימת (ועל כן טיפול, שעלול להיות קשה ועם תופעות לוואי ניכרות, למרות שאין בכך צורך אמיתי) או אי זיהוי מחלה או פתולוגיה (שעלולות, בהיעדר אבחון בזמן, להחמיר ואף להוביל לנזקים בלתי הפיכים ולמוות מיותר).

בנוסף מאפשר השירות של ד"ר חן הופמן קבלת תשובות תוך 24 שעות במקום המתנה מורטת עצבים בת שבוע-שבועיים – ואסור לשכוח שגילוי מוקדם עשוי להציל חיים!

אופציה נוספת היא מעבר בדיקת MRI של המוח ושל עמוד השדרה בנוכחותו של ד"ר הופמן עצמו, שמפענח את הממצאים במקום, מסביר אותם בפורטרוט ובאופן מאיר עיניים שכל אחד יכול להבין ובעיקר ממליץ במידת הצורך על המשך הטיפול (ואף על רופא מומחה רלוונטי).

באתר של ד"ר הופמן תמצאו מידע מפורט אודות כל סוגי הבדיקות הנפוצות ביותר, ובהן MRI עמוד שדרה, MRI ראש, MRI ברך, MRI לעוברים, MRI לילדים, CT בטן, CT לב, CT חזה וריאות ועוד. עוד באתר: מנגנון משוכלל המאפשר לשלוח אל ד"ר הופמן, בקלות ובמהירות, את תוצאות הבדיקה שעבורה זקוקים לחוות דעת שנייה.

לאתר של ד"ר חן הופמן לחץ כאן

לאתר sec-opinion לחץ כאן