יוליוס הנדסה בע"מ הינה אחת היצרניות המובילות בתחום המידוף ופתרונות האחסון.

זוהי חברה משפחתית שהחלה את דרכה מעט לאחר קודם המדינה כמפעל נירוסטה. ב-1987 היא נוסדה במתכונתה הנוכחית, ומאז לא מפסיקה החברה להתרחב, ולספק פתרונות אחסון ומידוף מותאמים אישית לכל לקוח ולכל צורך. בפרט מתמחה יוליוס הנדסה בפיתוח פתרונות אחסון בתחומים רגישים מטבעם דוגמת רפואה, כימיה והיי-טק, ובהקשר זה כדאי לציין כי היא הייתה החברה הראשונה בעולם ששילבה פלסטיק ונירוסטה במידוף מקצועי. עבור בתי מלון, מסעדות, מפעלי מזון, ברים ושאר עסקים בתחום המזון מציעה החברה מדפים לחדרי קירור והקפאה, מדפים לחדרים המשמשים לשטיפת כלים, מדפים לאחסון יבש, מדפים לאחסון בחללים רטובים ועוד.

לצד המוצרים האיכותיים, אשר עומדים בדרישות תקנים בינ"ל כגון אלה של ה-NSF (מנהל המזון האמריקאי), בדרישות משרד הבריאות בישראל ובדרישות מכון התקנים הגרמני (TUV), מעניקה יוליוס הנדסה גם שירות מקצועי ללא פשרות: אנשי החברה מלווים כל לקוח ולקוח בכל אחד הפרויקטים שלהם הם מספקים פתרונות אחסון מתחילתם ועד סופם, מאפיון ועד התקנה.

באתר של יוליוס הנדסה תמצאו את כל סוגי הפריטים שהיא מייצרת: מדפי מתכת, מדפי נירוסטה ופלסטיק, מדפי אלומיניום, מדפים מגולוונים, מדפי רשת, מדפי קיר, מדפי גסטרונום, מדפים למטבח, דרגשים, פגושי הגנה, עגלות רשת, עגלות שירות ועוד.

לכל אחד מהמוצרים שהיא מציעה ללקוחות נבנה דף מוצר מקצועי שכולל תמונות, שרטוטים ואינפורמציה חיונית. כל אחד מדפי המוצר ניתן להורדה או הדפסה בקלות באמצעות לחיצה על כפתור שזכה להבלטה. אופציה נוספת שהוטמעה בדפי המוצר היא פנייה לקבלת הצעת מחיר, וזאת במטרה להקל על לקוחות פוטנציאליים את יצירת הקשר עם אנשי החברה.

עוד באתר של יוליוס הנדסה: מידע מאיר עיניים בתחומי המידוף ופתרונות האחסון – למשל אילו מדפים אופטימליים לחנויות פרחים, איך מדפי תצוגה לחנויות מגדילים את המכירות ועוד. בהקשר זה כדאי לדעת שלנוכח האמרת מחירי הנדל"ן בכל מקום ישנה חשיבות רבה במיוחד לפתרונות אחסון יעילים ולמידוף שחוסך מקום (שהרי לכל מטר רבוע עלות גבוהה) – הן בעסקים מסוגים שונים והן בבתים פרטיים, כך שכדאי לבדוק את העצות שמספקים אנשי המקצוע רבי הניסיון של יוליוס הנדסה.

בנוסף הוטמעה באתר מערכת חיפוש משוכללת המאפשרת לכל גולש למצוא בקלות ובמהירות את התכנים הרלוונטיים עבורו. עיצוב האתר של יוליוס הנדסה מתאפיין בקווים נקיים ובחזות סולידית, שתורמים אף הם את חלקם להמחשת האיכות הגבוהה של המוצרים שמייצרת החברה.

לאתר של יוליוס הנדסה לחץ כאן