ההגדרה היבשה של "מגנום" היא יצרנית אופניים חשמליים – אבל "מגנום" היא גם תרבות. וסטארט אפ. וסגנון חיים. ועוד.

החברה הוקמה בשנת 2006, מתוך אהבה לחופש התנועה וזיהוי הכמיהה של רבים מאיתנו להגיע לכל מקום בעיר בזריזות, בלי עצבים וללא פגיעה בסביבה.

האהבה לרכיבה ולמרחבים האורבניים השתלבה היטב בחיבור לטכנולוגיה שמאפיין את האנשים שמאחורי המותג "מגנום", והתוצאה: אופניים חשמליים חדשניים, במידה מסוימת אפילו נועזים, ובסטנדרטים גבוהים במיוחד – פרי עבודתם וכישוריהם של מיטב אנשי המקצוע כולל מעצבי מוצר, מהנדסים, אנשי אלקטרוניקה ועוד.

חשוב להדגיש כי הקטלוג של "מגנום" מתרחב כל העת, ומאפשר לכל אחד ואחת למצוא זוג שעונה בדיוק, אבל בדיוק, לצרכים שלו, וליהנות מרכיבה שהיא חוויה ומאופניים שהם דרך חיים.

המחויבות המלאה של אנשי "מגנום" וההבנה שאופניים חשמליים הם בראש ובראשונה תרבות וסגנון חיים פגשו ביקוש נרחב – בעיקר לאחר אישורן מחדש של התקנות השונות הנוגעות לכלי הרכב הכל כך יעיל, נוח ומהנה, שמהווה פיתרון תחבורתי אופטימלי, בעיקר לעיר כמו תל אביב אך לא רק, ועל כן אין פלא כי הביקוש לו הולך ועולה בקצב מסחרר.

באתר של מגנום תמצאו מפרטים נרחבים ומידע רלוונטי אודות זוגות האופניים החשמליים שמציעה החברה, וגם תוכלו לרכוש בקלות ובנוחות כל זוג שמתאים לצרכים שלכם ומוצא חן בעיניכם. החנות המקוונת נבנתה כך שכל אחד יוכל למיין את האפשרויות הרלוונטיות עבורו בהתאם לפרמטרים החשובים ביותר מבחינתו, במהירות ובפשטות, ולבצע השוואה נוחה בין דגמים שונים. הקנייה עצמה מאובטחת ע"י פרוטוקול אבטחה מתקדם, כך שכפי שהדיווש על כל אחד מדגמי מגנום מתבצע בראש שקט גם קנייתם מתבצעת ללא כל דאגה או חשש.

עוד תמצאו באתר מידע חיוני בתחום האופניים בעלי מנוע העזר היחסית קטן (החוק מגביל את נפח המנוע ל-250 סמ"ק) אך הבהחלט מספק את הסחורה. כך למשל תוכלו לקבל המלצות לבחירת זוג האופניים המתאים ביותר לצרכים שלכם, הנחיות מפורטות לגבי תחזוקת האופניים החשמליים והטיפול בהם, טיפים בנוגע לסוללות החשמליות, ועוד.

עוד מכיל האתר של מגנום רשימה של כל המשווקים המורשים של דגמי החברה בכל רחבי הארץ, כולל לינקים כדי שתוכלו להגיע בקלות לאתרים של אותם משווקים, ופרטי יצירת קשר עם כל אחד מהם. עיצוב האתר תורם אף הוא לחווית הגלישה הנעימה: בהתאם למוטיבים הבולטים ב-DNA של "מגנום" גם האתר של החברה זכה למראה אורבני אופנתי, ובעיקר הוא מעמיד במרכז את מה שחשוב באמת – האופניים, בני האדם והחיבור ביניהם.

לאתר מגנום לחץ כאן