פיקס פיט (Fix Feet) היא חברה עתירת ניסיון אשר משתמשת במיטב הטכנולוגיות העכשוויות בתחום המדרסים האורתופדיים.

החברה פועלת בתחום זה למעלה מ-40 שנה ובאופן טבעי הצטבר בה ניסיון עשיר וכן ידע רחב היקף המאפשרים לה להתאים לכל לקוח את הפיתרון האופטימלי עבורו. המכשירים המשוכללים בהם משתמשים אנשי פיקס פיט מבטיחים כי האבחון של כל כף רגל וכף רגל יתבסס לא רק על ניסיון וידע אלא גם על טכנולוגיות מתקדמות ועל כן יהיה מדויק להפליא, וכי המדרסים המוצעים ללקוחות הרבים יהיו איכותיים במיוחד.

דוגמה לכך היא מכשיר ההליכה הכולל לא פחות מ-7,200 חיישנים וכן מצלמות וידיאו משוכללות – מכשיר המספק תמונת תלת מימד של כפות הרגליים תוך כדי הליכה, במהלך ריצה ובזמן עמידה, ובאופן כללי נתונים מקיפים שמתורגמים ע"י הצוות המסור של פיקס פיט לפתרונות מותאמים אישית המבטיחים תנועה ללא כאב ופעילות ספורטיבית אפקטיבית ובטוחה.

בהתאם תמצאו בין לקוחות החברה ספורטאים מפורסמים שיודעים בדיוק עד כמה תורם מדרס איכותי לביצועיהם ועד כמה הוא שומר על כפות הרגליים, הברכיים ובעצם כל השרירים, הגידים, הרצועות והמפרקים אשר לוקחים חלק בתנועות השונות שהם מבצעים. לצד ספורטאים אלה מגיע למעבדה שבה פועלת החברה קהל מגוון במיוחד בני כל הגילאים.

בין מוצרי פיקס פיט: מדרסים אורתופדיים, ביו-מכניים ורב שכבתיים, מדרסים לחולי סוכרת, מדרסים לחיילים, מדרסים לילדים, מדרסים לטיפול בדורבן, מדרסים לנעלי עקב ולנעליים אלגנטיות ועוד. התאמת המדרסים מתבצעת בטכניקות שונות ובפרט בהטבעת כפות הרגליים בקצף ייחודי או תרמופורמינג.

עוד כדאי לדעת כי פיקס פיט מתחייבת לאחריות מלאה על מוצריה, מבצעת התאמות ושינויים במשך שנה שלמה ללא עלות נוספת וכן מעניקה ייעוץ פיזיותרפי לאורך כל תקופת האחריות.

באתר של החברה תמצאו פירוט נרחב אודות סוגי המדרסים השונים אותם היא מציעה ללקוחותיה וכן אודות מדיניות קופות החולים השונות בנושא, מידע יקר ערך לגבי הפציעות שבהן ניתן לטפל בעזרת מדרסים וששימוש קבוע במדרסים עשוי למנוע את היווצרותן מלכתחילה וכן המלצות לביצוע נכון של פעילות גופנית על סוגיה השונים כדי להגן על כפות הרגליים ועל הגוף כולו.

לכניסה לאתר של פיקס פיט לחץ כאן