פנל אלום היא חברה משפחתית ותיקה, אמינה ובעלת ניסיון רב בכל הקשור לעבודות אלומיניום.

בין העבודות בהן מתמחה פנל אלום: סגירת מרפסות, בניית חניות מקורות, הקמת פרגולות, סגירות חורף לבתי קפה ומסעדות, התקנת חלונות ותריסי אלומיניום, פנלים מבודדים איכותיים במיוחד, גגות, הצללות, סוככים ועוד.

את כל העבודות הנ"ל מבצעת החברה בשיטות המתקדמות ביותר הקיימות כיום בעולם, ובהתאם היא מוכרת כמי שמספקת את התוצאות המיטביות בכל מצב. בנוסף מקפידה פנל אלום על שיטות עבודה שעומדות בתקנים מחמירים ובמבחני שוק קפדניים (כולל בינלאומיים).

כמובן שגם מוצרי האלומיניום המשמשים את אנשי החברה לביצוע העבודות השונות עומדים בתקנים הרלוונטיים של מכון התקנים הישראלי, ובאופן כללי הינם איכותיים במיוחד. בזכות הרמה הגבוהה יכולה פנל אלום להתחייב על אחריות מלאה לתקופה של לא פחות מ-10 שנים כך שכל מי שסוגר מרפסת, בונה חנייה, זקוק לפתרון הצללה או מבקש ליהנות מחלונות חדשים ויפים יכול להיות סמוך ובטוח כי הפיתרון שבחר ישמש אותו נאמנה במשך שנים רבות רבות.

תחומי התמחות נוספים של החברה הם בנייה ירוקה ובנייה מהירה – שיטות בנייה שזוכות להתעניינות הולכת וגוברת בזכות יתרונותיהן החשובים: חיסכון בזמן (שכן אין צורך להשקיע ביציקות בטון כבדות ובקידוחים מסובכים) ועל כן גם בכסף, ידידותיות לסביבה, בידוד מעולה, בטיחות מוחלטת (בזכות משקלו הקל של האלומיניום), הרכבה ופירוק קלים ונוחים ומגוון רחב של סגנונות עיצוב.

הניסיון העשיר של עובדי פנל אלום מבטיח כי כל לקוח יזכה לפיתרון האופטימלי עבור הצרכים שלו – בין אם הוא מעוניין בסוכך למרפסת חיצונית, בין אם הוא מתלבט אם לרכוש פרגולה חשמלית או ידנית, בין אם על הפרק בניית גג וישנה דילמה אם לבחור בגג שינגלס (גג רעפים אמריקאי) או לא, בין אם הלקוח מחפש פנלים כדי שיבודדו בית פרטי או בית עסק מפגעי מזג אוויר ומרעש ובין אם מדובר בתוספות בנייה.

כמו כן תמצאו באתר של פנל אלום מידע מקצועי רלוונטי – למשל אילו היתרים נדרשים עבור תוספת בנייה ומה צריך לעשות כדי לקבל את אותם היתרים.

לכניסה לאתר של פנל אלום לחץ כאן