צמיגי זוארץ היא אחת החברות המובילות הן בתחום ייבוא הצמיגים לארץ והן בכל הקשור לתיקונם.

החברה מציעה מבחר רחב של צמיגים תוצרת ברידג'סטון (חברה יפנית הידועה בבקרת האיכות הקפדנית שלה), פירלי (חברה איטלקית ותיקה ורבת מוניטין), גודייר (אחד המותגים המובילים בעולם הצמיגים, בעיקר בזכות החדשנות המתמדת), דנלופ (החברה שנקראת ע"ש מי שבעצם פיתח את הצמיג הפנאומטי, ומהווה שם נדרף למצוינות), מישלין ומותגים מובילים נוספים, ומקפידה להחזיק מלאי גדול על מנת שתוכל להעניק שירות מהיר לכל לקוח – בין אם הוא זקוק לצמיגים לרכב פרטי, צמיגים לרכב מסחרי, צמיגים לרכב 4X4, צמיגים לרכבי משא קל, צמיגים לרכבי יוקרה ואפילו צמיגים לרכבי מירוץ ורכבי אספנות ייחודיים.

בין השירותים שמעניקה "צמיגי זוארץ": פירוק והחלפת צמיגים לכל סוגי הרכבים הפרטיים והמסחריים, הרכבת חיישני לחץ אוויר, מכירת ג'נטים, איזון גלגלים באמצעות מחשב ובדיקות תקינות צמיגים בעזרת ציוד משוכלל. באזור תל אביב ניתן ליהנות משירות החלפת צמיגים עד הבית או עד המשרד ובכך לחסוך זמן יקר.

דוגמה למכשיר מתקדם במיוחד שמשמש את אנשי המקצוע המועסקים בצמיגי זוארץ היא מכשיר ה-VT56 של חברת ATEQ, אשר מיועד לבדיקת תקינות מערכות TPMS (ניטור לחץ אוויר בצמיגים על מנת להתריע בפני הנהג על ירידת לחץ פתאומית ובכך לעזור לו למנוע תאונה) וכן לכייל אותן במדויק לאחר החלפת צמיגים או הצלבת צמיגים. דוגמאות אחרות לציוד יקר הערך שנמצא בשימוש החברה הן מכשיר לטיפול בצמיגי רנפלאט (Runflat) ומכונה ממוחשבת לאיזון גלגלים איכותי במיוחד.

האנשים שמאחורי המכונות הנ"ל ושאר הציוד המשוכלל מתאפיינים אף הם במקצועיות גבוהה ובניסיון עשיר, אשר מאפשרים להם למצוא עבור כל לקוח ובכל מצב את הפיתרון האופטימלי ביותר, ומבלי לחרוג ממסגרת התקציב.

על לקוחות החברה נמנים משרד הביטחון וגופים ממשלתיים נוספים, חברות השכרת רכב מובילות, יבואני צמיגים, עסקים גדולים וקטנים ולקוחות פרטיים – וכולם נהנים משירות מקצועי, בקיא ואדיב.

גם האתר של "צמיגי זוארץ" עומד באותם סטנדרטים גבוהים שמאפיינים את החברה. ניתן למצוא בו מפרטים של כל המוצרים שהיא מציעה ובפרט הצמיגים השונים, מידע אודות מבצעים משתנים שבזכותם ניתן ליהנות מצמיגים איכותיים במיוחד במחיר אטרקטיבי וכן שפע אינפורמציה שימושית לכל בעל רכב – כיצד לשמור על הצמיגים, מה כוללת התחזוקה השוטפת, איך יודעים שהגיע הזמן להחליף צמיג, הכנת הצמיגים ושאר מערכות הרכב לחורף, התפתחויות טכנולוגיות בתחום ומגמות עתידיות, כיצד להחליף צמיגים בקלות ובפשטות ועוד ועוד.

לאתר של צמיגי זוארץ לחץ כאן