קרן ראשונים הינה אחת מקרנות ההשקעה בנדל"ן המובילות בישראל.

יו"ר קרן ראשונים הוא מאיר דגן (אלוף במיל' וראש המוסד לשעבר), ולצידו פועל תמהיל שותפים מגוון ומרשים – פירמת רואי חשבון נחשבת, משרד עו"ד מוביל בתחום המיסוי והנדל"ן, יזמים עתירי ניסיון ואנשי עסקים בינ"ל.

הקרן מתמחה בהשקעות בפרויקטים של תמ"א 38, בהשבחת נכסים וכן באיתור הזדמנויות נדל"ן משתלמות במיוחד בארה"ב ובמדינות נוספות. בהתאם מצליחה הקרן להעניק למשקיעים בה תשואות גבוהות, הן אבסולוטית והן ביחס לרמת הסיכון הנמוכה מהמקובל לתחום – תוצר של הבחינה הקפדנית של הפרויקטים בהם בוחרת הקרן לוקחת חלק.

בנוסף מתחייבת קרן ראשונים לשקיפות מוחלטת, למתן בטחונות הולמים למשקיעים בכל פרויקט ופרויקט, לפיקוח צמוד על היזמים על מנת לוודא כי אין הוצאות מיותרות ששוחקות את הרווחים, וכן לנטרול סיכונים שונים, הן בפן המשפטי, הן בפן התכנוני והן בפן הפיננסי. בהקשר זה חשוב לציין כי הכסף שמועבר ע"י המשקיעים מופקד בחשבון נאמנות המפוקח ע"י משרד עורכי דין מוביל, וזאת עד אשר מתחילה הוצאתו לפועל של הפרויקט הספציפי בו בחר המשקיע להיות שותף.

קרן ראשונים מתאימה לכל סוגי המשקיעים בנדל"ן, כולל מי שזוהי לו השקעה ראשונה בתחום שמניב תשואות נאות במיוחד, וכולל משקיעים קטנים יחסית בסכומים של החל מ-50,000 ש"ח – כך שגם אתם יכולים ליהנות משגשוג של עולם הנדל"ן בארץ ובחו"ל.

באתר של הקרן תוכלו למצוא בכל נקודת זמן את הזדמנויות ההשקעה הרלוונטיות עבורכם, כשעבור כל אופציה מופיע מידע מאיר עיניים הכולל בין השאר פרטים אודות הפרויקט, סכום מינימום להשקעה, משך ההשקעה, התשואה השנתית הצפויה והתשואה הכוללת.

עוד באתר: תשובות לשאלות נפוצות וכן מאמרים שיסייעו לכם להבין טוב יותר את עולם הנדל"ן. בפרט תוכלו להבין טוב יותר את העקרונות העומדים מאחורי קרנות השקעות בתחום, את המאפיינים של השקעה חכמה, את הסיבות העיקריות שהופכות את פרויקטי ההתחדשות העירונית (תמ"א 38) לכל כך משתלמים, את הסודות שמאחורי יזמות נדלן, את ההיבטים המשפטיים, הפיננסיים והמיסויים של העסקאות בתחום, את העדכונים החשובים בנוגע לשוק הנדל"ן של ארה"ב – ועוד אינפורמציה מקצועית, מקיפה ובהירה שתסייע לכם להשקיע בחוכמה את כספכם. עיצוב האתר תוכנן בהתאם לערכים המובילים את קרן ראשונים: שקיפות, בהירות, ענייניות והתייחסות מכבדת לכל שותף לדרך.

לאתר של קרן ראשונים לחץ כאן