רוני חתוכה הוא מעצב שיער מוכר ואהוב, שצבר במשך למעלה מ-25 שנות פעילות הן מוניטין רב והן קהל לקוחות רחב ונאמן.

המספרה של רוני שוכנת ברחוב בן יהודה בצפון תל אביב, וכל אחת מהלקוחות המגיעה אליה זוכה ליחס אישי ולעיצוב שיער קשוב, יצירתי, מרגש ובטוח לחלוטין. כמו כן מתקיימים במספרה טיפולים מתקדמים לשיקום שיער פגום, החלקת שיער מסולסל, הארכת שיער קצר ועוד, כשבכל מקרה מושם דגש רב על הפן הבטיחותי של הטיפולים ועל שמירה על בריאות השערות (ובפרט לא נעשה שימוש בחומרים הידועים כמסוכנים לאדם ושאינם עומדים בתקנים הרלוונטיים ובדרישות משרד הבריאות).

על אף הניסיון העשיר והפידבקים המפרגנים מקהל לקוחותיו, מקפיד רוני חתוכה לא לנוח על זרי הדפנה אלא ממשיך לשכלל כל העת את יכולותיו: אחת לשנה, לכל הפחות, הוא מבקר בתערוכות נחשבות בתחום עיצוב השיער בחו"ל, משתתף בהשתלמויות מעשירות ולומד מהן האופנות החדשות והטרנדים המובילים – כל זאת על מנת להעניק לכל אישה את המראה המחמיא לה ביותר.

כחלק מהמחויבות המלאה לשירות איכותי במיוחד מקפיד רוני על אבזור המספרה שלו בציוד המשוכלל ביותר הקיים כשכמובן כל המכשירים הם כאלה שעומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים ונמצאו יעילים במיוחד.

רוני חתוכה וצוות המספרה – כולם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים אשר נבחרו בקפידה – מודעים היטב לרגישות הרבה של כל אישה ביחס לשיער שלה ולחששות העמוקים לפני כל טיפול בשיער ולקראת עיצובו באופן כללי, ועל כן מייחסים חשיבות רבה לקשב מלא לרצון האמיתי של כל לקוחה ולא חוסכים במאמצים כדי לספק לה בדיוק את המראה הנחשק מבחינתה. כמו כן שמחים רוני והצוות לייעץ לכל מי שמתלבטת בנוגע לשיער שלה – הייעוץ בחינם וללא כל התחייבות מצד הלקוחה.

בנוסף ניתן למצוא באתר של רוני חתוכה מידע מקיף אודות החידושים השונים בתחום עיצוב השיער ובאופן כללי אינפורמציה רבת תועלת בנושאים כמו היתרונות והחסרונות של שיטות החלקת שיער שונות, מבחר פתרונות לעיבוי, מילוי והארכת שיער, מוצרי טיפוח מומלצים לסוגי שיער שונים, איך לשמור על שיער בריא, אמיתות ומיתוסים לגבי צביעת שיער או הבהרתו ועוד ועוד.

לאתר של רוני חתוכה לחץ כאן

לאתר תוספות שיער של רוני חתוכה לחץ כאן