מרכז NLP-PLUS הינו מרכז רב תחומי שחרת על דגלו הובלת תהליכי שינוי ועושה זאת בהצלחה מזה שנים רבות.

הדרך לשינוי חיובי משמעותי ויציב עוברת ב-NLP, שיטת טיפול אפקטיבית המבוססת על השילוש מערכת עצבית (Neuro), שפה (Linguistic) ותכנות מחדש (Programming) של תת המודע. תת המודע שלנו משפיע במידה ניכרת על ההתנהגות שלנו בכל תחומי החיים, ובפרט מגביל אותנו מלממש את הפוטנציאל האמיתי שלנו ואת מלוא יכולותינו בגלל אמונות חוסמות שונות שהצטברו בו לאורך החיים. בשיטת NLP יכול כל אדם להבין בדיוק איך עובד המוח שלו (זהו החלק של ה-N), לזהות כיצד צורת הדיבור שלו משפיעה על ההתנהגות (L) ולבסוף לתכנת את המערכת מחדש כך שהיא לא תכלול

מרכז NLP-PLUS הינו מרכז רב תחומי שחרת על דגלו הובלת תהליכי שינוי ועושה זאת בהצלחה מזה שנים רבות.

הדרך לשינוי חיובי משמעותי ויציב עוברת ב-NLP, שיטת טיפול אפקטיבית המבוססת על השילוש מערכת עצבית (Neuro), שפה (Linguistic) ותכנות מחדש (Programming) של תת המודע. תת המודע שלנו משפיע במידה ניכרת על ההתנהגות שלנו בכל תחומי החיים, ובפרט מגביל אותנו מלממש את הפוטנציאל האמיתי שלנו ואת מלוא יכולותינו בגלל אמונות חוסמות שונות שהצטברו בו לאורך החיים. בשיטת NLP יכול כל אדם להבין בדיוק איך עובד המוח שלו (זהו החלק של ה-N), לזהות כיצד צורת הדיבור שלו משפיעה על ההתנהגות (L) ולבסוף לתכנת את המערכת מחדש כך שהיא לא תכלול יותר את אותן אמונות מגבילות.

במרכז NLP-PLUS מתקיימים קורסים אשר מקנים כלי רב עוצמה זה וכן מכשירים מטפלים בשיטה (כולל סופרוויז'ן). הקורסים מתקיימים בתל אביב, ירושלים וחיפה, וכולם מועברים ע"י שלושה מורים מנוסים כדי להבטיח למידה משמעותית. בנוסף נעשה שימוש במערכת לימוד מרחוק המשפרת אף היא את איכות ההוראה. מרכיב אחר בהצלחת המרכז הוא הניסיון הרב שנצבר בו וכן היותו סביבת לימוד נעימה ומעצימה גם יחד.

בנוסף לקורסי ה-NLP מועברות במרכז גם סדנאות ייעודיות בתחום העסקים – פירוק התנגדויות (סדנה המיועדת לאנשי מכירות), העצמת מנהלים, "הכפתור הסודי של המוטיבציה" (סדנה שמתאימה לכל מי שעוסק בהנעת עובדים או הנעה לפעולה בכלל), "תיבת האוצר שבפנים" (סדנה שמעניקה כלים שימושיים ואפקטיביים להפליא בכל הקשור לניהול רגשות, תקשורת בינאישית מיטבית ופתרון קונפליקטים ועל כן מתאימה לכולם) ועוד.

האתר של מרכז NLP-PLUS כולל מידע מפורט אודות כל הקורסים והסדנאות אשר מתקיימים ברחבי הארץ כולל יומן אירועים המציג באופן מסודר וברור את המפגשים הצפויים בזמן הקרוב, לנוחות המתעניינים בכל השפע שיש למרכז להציע. עוד באתר סרטוני היכרות קצרים עם האנשים שמאחורי המרכז והקורסים, וכן הרחבה מאירת עיניים אודות שיטת ה-NLP וכלי הדמיון המודרך, כולל הסברים ודוגמאות אודות הדרכים שבהן היא פותרת מצוקות שונות.

עוד ניתן למצוא באתר הדמיות במתנה – הדמיות אפקטיביות לשיפור החיים ובהן למשל הדמיה שעוזרת להירדם בקלות או כזו שמחברת אותנו לילד הפנימי שבתוכנו.

עיצוב האתר מבוסס על צבעים עדינים ובפרט על לבן, תכלת וירוק בהיר – גוונים מרגיעים שמאפשרים לגולשים להתחבר לתכנים ולעצמם. בנוסף הושם דגש רב על ניווט נוח ואינטואיטיבי על מנת שכל גולש יוכל למצוא בקלות את מבוקשו בין שלל התכנים העשירים והמעשירים שבאתר.

לאתר של nlp-plus לחץ כאן