מה תקבל מאיתנו?

  • הקמה וניהול קמפיין פרסום בגוגל (Adwards) מא' עד ת'. החל מסקירת תחום העיסוק שלך, כולל פעילות המתחרים, מחקר מילות מפתח, הקמת קמפיינים, ומעקב וניתוח שוטף אחר תוצאות של כל מודעה.
  • ייעוץ המבוסס על ניסיון עשיר והכרות מעמיקה עם Google Adwards
  • כאשר מקימים ומנהלים קמפיין מודעות בגוגל בצורה נכונה ומקצועית (כמו שאנחנו עושים) הוא יכול להוות מקור יקר מפז להשגת לקוחות חדשים!
  • אנחנו סוכנות מוסמכת של גוגל, אמרנו את זה כבר? (בדקו אותנו בקישור הבא)
  • מה עוד תקבל מאיתנו? מחוייבות, התלהבות, מעקב צמוד, שקיפות מלאה ודאגה לאינטרסים שלך!!
  • הפילוסופיה שלנו דומה לפילוסופיה של גוגל: מה שטוב ללקוחות שלנו, טוב לנו.

איך אנחנו עובדים?

אנו מעמידים לרשותכם שנים של ניסיון בתחום הפרסום בגוגל וזה עובד ככה, אנו מחלקים את הפרוייקט לשלושה שלבים:

אסטרטגיה – תכנון טרום פרסום:

  • נגדיר יחד איתך את מטרות הקמפיין
  • נמליץ על צעדים נוספים שיש לנקוט על מנת למקסם את יעילות הקמפיין (למשל להקים דפי נחיתה, לשפר את האתר וכד')
  • נבדוק מה המתחרים שלך עושים בתחום הפרסום וכיצד נוכל לגרום לך לבלוט בשטח.
  • נחקור איזה מידע הלקוחות שלך מחפשים באתר שלך ובמנועי החיפוש ובאילו מילות חיפוש הם משתמשים כדי לחפש.
  • נחשוב איך כדאי לעסק שלך לתקשר על מנת למשוך את אותם לקוחות ולייצר מכירות או יחסים ארוכי טווח, לפי המטרות שהגדרנו.

פיתוח, ניסוח ויישום קמפין המודעות:

  • ננסח מספר קבוצות של מודעות לכל קמפיין, כולל הזנת מילות מפתח
  • נגדיר את התציב ואת תדירות הופעת כל מודעה
  • נלחץ על כפתור הקסם ונעלה את המודעות לאויר

מעקב ומדידה:

  •  נשתמש בכלים מתקדמים על מנת לעקוב אחר פעילות ותוצאות המודעות
  • ניישם שינויים בהתאם לצורך, בניסוחים, במילות המפתח וכד'
  • במקביל נעקוב אחר פעילות האתר שלך על מנת לוודא שהמודעות והאתר מביאים את התוצאות הרצויות

למה זה חשוב וכל היתרונות:

  • האינטרנט היום הוא פלטפורמת השיווק הגדולה והמשתלמת ביותר. רוב הסיכויים שהמתחרים שלך משווקים בצורה כזו או אחרת באינטרנט, ולכן וויתור על שיווק באינטרנט הוא למעשה וויתור על נתח שוק שיכול להיות שלך.
  • הפרסום בגוגל מספק גמישות מקסימלית שכן ניתן לשנות הגדרות, להחזירן לפעולה, להוסיף מילות חיפוש, להקפיא מודעות, לשנות את קצב פירסומן ועוד.
  • שליטה מלאה בתקציב. אתה מחליט כמה כסף להשקיע בכל קמפיין, אנחנו נוכל להגיד לך בדיוק כמה חשיפה תקבל כל מודעה בהתאם לתקציב.
  • גם אם האתר שלך לא מופיע בתוצאות האורגניות בעמוד הראשון, פרסום בגוגל מבטיח לך ניראות וחשיפה בעמודים הראשונים.
  • כלי הפרסום של גוגל – Adwards מאפשר שליטה מלאה, כולל במיקום הגיאוגרפי שהמודעה תוצג בה, לאיזו אוכלוסיה ובאיזה שעה ביום.
  • גוגל מספק כלי מדידה מדוייקים ומיידיים על מנת שנוכל למדוד את ביצוע מסע הפרסום בכל עת.
  • המודעות שלך יכולות להופיע לא רק בתוצאות החיפשו בגוגל אלא גם במגוון אתרי תוכן מובילים ובאפליקציות סלולריות.

כמה נתונים מעניינים:

  • 75% מהצרכנים מבצעים מחקר באינטרנט לפני שהם רוכשים מוצר או שירות.
  • רשת האינטרנט מגדילה את היקף פעילותם של עסקים ב 33% בהשוואה לעסקים שאינם משווקים באינטרנט.
  • מספר החיפושים החודשיים בגוגל ביוני 2013 היה 12.8 מיליארד חיפושים!!

פרסום בגוגל

איך עובד המנגנון של גוגל?

כדי ליצור מסע פרסום בגוגל שיספק יחס עלות תועלת משתלם במיוחד כדאי להבין את העקרונות שעליהם מבוסס המנגנון של Google Adwords.

העיקרון המרכזי הוא מכרז: נניח למשל שאתם רוצים להופיע על המסך של מי שמחפש “צימר בצפון”. מן הסתם יש עוד בעלי עסקים עם אותה מטרה, וגוגל צריך להחליט איזו מודעה תופיעה ובאיזה מקום (בראש דף תוצאות החיפוש, בחלק התחתון שלו, רק בעמוד השני או אפילו השלישי וכו’).

הפרמטר הראשון שלפיו גוגל מחליטה הוא כסף. ככל שתציעו סכום גבוה יותר על פרסום המודעה שלכם (עבור רשימת מילות המפתח המתאימה), כך יש סיכוי טוב יותר להיחשף לגולשים רבים. שימו לב: גוגל לא יגבה מכם בהכרח את הסכום שהצעתם – בדרך כלל התשלום בפועל על כל גולש שלחץ על המודעה והגיע לאתר או לדף הנחיתה שלכם נמוך יותר. שימו לב 2: גם הצעות גבוהות מאוד לא מבטיחות ניצחון על פני כל המתחרים במכרז, כי גוגל מייחס חשיבות גם לאיכות המודעה, האיכות של הדף שאליו היא מפנה, הביצועים של כל המודעות שלכם ועוד.

בנוסף, תשומת לב לבניית המודעות ודפי הנחיתה או העמודים באתר שאליהם יגיעו הגולשים שמודעה שלכם הצליחה לשכנע מובילה כמעט תמיד לתשלום נמוך יותר עבור כל הקלקה, גם בתחומים תחרותיים – ובקיצור, קידום אתרים ממומן הוא לא רק להציע לגוגל הצעה כספית שאי אפשר לסרב לה אלא גם לחשוב על בני האדם שאתם רוצים להביא אליכם.

יחסי הגומלין המורכבים בין קידום אתרים ממומן לבין קידום אורגני

הכלל הנ”ל של פרסום בגוגל מבהיר למה קידום אתרים ממומן וקידום אורגני הם לא שני דברים נפרדים לגמרי.

אמנם לפעמים כדאי להתמקד בקידום הממומן, גם על חשבון האורגני, ובפרט כשזקוקים לתוצאות מידיות או כשיש קמפיין נקודתי (למוצר חדש, מבצע אטרקטיבי וכו’) – אבל בדרך כלל אלה שני אפיקים שמשלימים זה את זה. גם מחקר מילות המפתח שנדרש לצורך יצירת הקמפיין ב-Google Adwords יכול לשמש כמובן בסיס גם לקידום אתרים אורגני, ולהפך. השבחת האתר תורמת אף היא לקידום שלו בלי קשר למודעות שבהן הוא מככב ועוד חיבור חשוב הוא רימרקטינג.

רימרקטינג עם קידום ממומן

רימרקטינג – זאת אומרת שיווק מחדש או שיווק מתמשך – הוא קונספט שהפך כמעט חובה בשנה האחרונה. הסיבה פשוטה: אנחנו חיים בעולם של אינספור גירויים בכל מקום ובכל נקודת זמן, ולכן גם גולשים שרוצים לקנות מכם עלולים לצאת מהאתר, כולל באמצע תהליך רכישה, בגלל הסחת דעת כזו או אחרת.

הפתרון גם כן פשוט: להציג בפני אותם גולשים ספציפיים שכבר מכירים אתכם, ולכן גם אתם מכירים אותם (ובמיוחד אם אתם נעזרים בגוגל אנליטיקס כדי לאסוף מידע על התנהלות המבקרים באתר), מודעות. ולא סתם מודעות, אלא כאלה שהן ממוקדות במיוחד עבור אותם אנשים.

פרסום בגוגל כחלק מרימרקטינג מחייב מיומנות גבוהה, אבל אחוזי ההמרה המרשימים הופכים את ההשקעה למשתלמת במיוחד.

איך להשביח קמפיין פרסום בגוגל באופן שוטף?

קידום אתרים ממומן הוא תהליך שאפשר להשביח תוך כדי הפעלה, ולא רק אפשר אלא כדאי כמובן.

הדרך היא ליצור מספר גרסאות – בעיקר של המודעות, אבל גם של דפי הנחיתה או של העמודים באתר. כשהגולשים נחשפים למספר אפשרויות, אנחנו יכולים לבחון מי מניעה אותם לפעולה ומי פחות, ובהתאם להשתמש בתקציב באופן אופטימלי.

האלמנטים שאפשר לשחק איתם בגוגל אדוורדס הם ניסוח הכותרת והטקסט של המודעה עצמה. בנוסף אפשר לשנות את קהל היעד, את מילות המפתח בקמפיין ואת הצעות המחיר עבור כל ביטוי או מילה.

לגבי דף הנחיתה, לא חייב להיות הבדל דרמטי בין הגרסאות השונות שלו. לפעמים גם “רק” שינוי המיקום של טופס יצירת הקשר, צבע אחר לכפתור ההנעה לפעולה או החלפת תמונה יוצרים אימפקט משמעותי.

בכל מקרה חשוב לאפשר לכל גרסה של מודעה או דף נחיתה להופיע מספיק זמן כדי שהשוואת הביצועים (שנקראת גם מבחן A/B) תתבסס על מידע נרחב ותניב מקסימום תועלת.

לבד או עם מקצוענים?

אנחנו מקפידים על כנות, ובהתאם התשובה היא שאתם יכולים להריץ קמפיין קידום ממומן גם בכוחות עצמכם. גוגל אדוורדס הוא ממשק ידידותי למשתמשים, באופן כללי גוגל מציעה כלים אפקטיביים (למשל לביצוע מחקר מילות מפתח) ולכן בהחלט יש לכם סיכוי ליהנות מתוצאות לא רעות בכלל.

מצד שני, אם כבר משקיעים כסף בפרסום מודעות בגוגל, לא כדאי לעשות את זה עם מקצוענים שיפיקו את המקסימום? אנחנו ב-Site It מיומנים מאוד ביצירת קמפיינים והשבחתם, ויש לנו ניסיון רב בשילוב כל הפעילויות בתחום השיווק הדיגיטלי בצורה אפקטיבית במיוחד. תוסיפו התלהבות, מחויבות, שקיפות ובקיאות בשימוש בכל האפשרויות שגוגל מספקת, והתוצאה: הרבה מאוד לקוחות מרוצים. מוזמנים להצטרף 🙂
 

    רוצה כבר להתחיל ולראות תוצאות? השאירו פרטים ונתקדם