בניית אתרים בוורדפרס WORDPRESS

המדריך המלא ל SEO קידום אתרים בגוגל

הגעתם למדריך המלא ביותר לקידום אתרים בגוגל. המדריך כולל 10 פרקים מקיפים ויסודיים שכוללים את הפעולות החשובות ביותר שצריך לעשות כשבונים את האתר בהתאמה לגוגל ועד ניהול העבודה השוטפת של הSEO.

המדריך מחזיר אתכם לבסיס, לדברים שאנחנו לפעמים לא נותנים להם מספיק תשומת לב כאשר אנחנו מקדמים את האתר בצורה שוטפת. החל ממחקר מילות מפתח יסודי ועדכני ועד תוכנית העבודה שדואגת שכל עמוד באתר יהיה רלוונטי לגולש ובעל סמכות.

השקענו מאמץ אדיר לכתוב את המדריך כך שלא נפספס אף פרט, אבל אף אחד לא מושלם 🙂 אז אם ראיתם ששכחנו משהו, או טעינו בפרט מסויים, שלחו לנו מייל דרך עמוד הצור קשר ונשמח לשפר את המדריך.

לפני שתשקעו פנימה, אנחנו נענה לכם על כמה שאלות שבטח רצות לכם בראש:

  • שאלה 1: כמה מהפעולות של המדריך אני באמת יכול ליישם באתר שלי אם אין לי אוריינטציה טכנית?
  • תשובה: אל דאגה, לא צריך להיות עם מוח של מדען אטום בשביל לקדם אתר. ככל שתחשף יותר לפרקי המדריך ותפעל צעד צעד בצורה מסודרת לפי השלבים הכתובים, אתה תגלה שהשד לא כזה נורא 🙂
  • שאלה 2: גוגל מתעדכן כל כמה חודשים, עד כמה המדריך הזה באמת עדכני לרגע זה?
    תשובה: אנחנו דואגים להשאר מעודכנים כל הזמן ולעדכן את המדריך בהתאם.
  • שאלה 3: אם אני אפעל לפי המדריך האם אצליח להתברג בעמוד ראשון תוצאות ראשונות?
    תשובה: סביר מאד להניח שלא, אבל בהחלט תגביר את התנועה של האתר שלך באופן משמעותי, חשוב להבין שב 2021 קידום אתרים הוא זירה למקצוענים בלבד ולא ניתן לנצח מקצוענים בתחומים תחרותיים ללא עבודה מקצועית כמו קידום אתרים ארוך טווח עם חברה מנוסה לקידום אתרים, כזאת בעלת טרק רקורד מוכח.
Scroll to top caret
×

שיחת ווטסאפ