קידום אתרים

קידום אתרים אורגני הוא הערוץ הטוב ביותר להגדלת כמות הגולשים האיכותיים באתר שלך. על ידי עבודה מוקפדת ומדוייקת, מעקב שוטף אחר נתונים, והתאמה לדרישות העדכניות של מנועי החיפוש- התנועה באתר שלך יכולה להרקיע שחקים!

קידום אתרים

איך אנחנו עושים קידום אתרים (SEO)?

אנחנו מאד טובים בקידום אתרים ובטוחים בעצמנו בכל הנוגע לקידום האתר שלכם והיכולת שלנו להגיע לתוצאות שתהיו סופר מבסוטים מהן. זאת הסיבה שאנחנו לא כובלים אתכם להסכם של 28 שנים כמו משכנתא, אנחנו נותנים לכם להחליט. מבסוטים? תמשיכו איתנו עוד ועוד! (כמו הרוב המכריע של לקוחותינו) לא מרוצים? נעזור לכם למצוא חברת קידום אחרת ואפילו נדאג לאינטרסים שלכם תוך כדי המעבר. תוסיפו לזה נסיון מוצלח בקידום אתרים ללקוחות סופר תחרותיים כמו ד"ר קליין וסובארו ישראל למקומות 1-3 בכל הביטויים ותוכלו להיות בטוחים שסייט איט היא הבחירה הטובה ביותר לקידום האתר שלכם באינטרנט.

אתם בחברה טובה

asset 31
asset 34
asset 15
asset 16
asset 17
asset 18
ד"ר דב קליין
SAMSUNG
asset 21
בנק הפועלים
SUBARU
תות
asset 25
asset 27
asset 28
asset 30
החוף הלבן
חברים ההסתדרות לוגו סייט איט
שוורץ ארד לוגו סייט איט 2
אסיה גרופ
winner-logo-site-it
טלי פרידמן לוגו סייט איט

מה תקבלו מאיתנו?

קידום אתרים ב- SITEIT

עובדים נכון כבר מההתחלה

כל בעל אתר יכול לעקוב אחר פעילות האתר באמצעות תוכנות סטטיסטיקה כגון "גוגל אנליטיקס". גם אנו משתמשים בכלי זה בנוסף לכלים רבים נוספים על מנת לעקוב מקרוב אחר תפקודם של האתרים אותם אנו מקדמים. אנו במיוחד מתעניינים בפרמטרים כגון: אילו מילות חיפוש מביאות את מירב המבקרים לאתר, אילו מילות מפתח מחזיקות בפוטנציאל הגבוה ביותר להמיר גולש מבקר ללקוח חדש, אילו עמודים באתר מושכים את המספר הגדול ביותר של לקוחות אילו מילות חיפוש מביאות את מירב המבקרים לאתר, וכד'. אנו משתמשים במידע ובפרמטרים רבים נוספים על מנת לבצע שיפורים ושינויים בפעילות השוטפת של הקידום ולהגיב בזמן אמת לפי הצורך.

קידום אתרים שקוף ואמין

קידום אתרים אורגני אצלנו ב- siteIT הוא בראש ובראשונה קידום אתרים שקוף, ישר ואתי. פעילות קידום אתר שאינה מקצועית, בין אם מתוך ניסיון להתחכם עם מנועי החיפוש על ידי שיטות שיווק אגרסיביות, ובין אם מחוסר ידע וניסיון, עלולים לעשות נזק חמור לאתר ולסיכוייו להיכלל באינדקס של גוגל או להיות מדורג במקום גבוה בתוצאות החיפוש.

בעבר, במיוחד בתחילת דרכם של מנועי החיפוש האובייקטיביים , תעשיית קידום האתרים כללה לא מעט חברות קידום שהתמחו בטכניקות פסולות של התחכמות במטרה לקדם אתרים של לקוחות. אך מנועי החיפוש, ובראשם גוגל, לא ישבו בחיבוק ידיים ומהר מאד פיתחו אלגוריתם שיודע לזהות כל פעילות שאינה מתאימה להנחיות מנועי החיפוש.

תהליך העבודה

אז אם אי אפשר לקנות מקום טוב בתוצאות החיפוש ואם המיקום של התוצאות אינו מקרי, השאלה המתבקשת היא איך בכל זאת ניתן לקדם את האתר שלי לעמוד הראשון? איך אפשר לוודא שסוכן המכירות שלי (האתר) יגיע ללקוחות הפוטנציאלים שלי לפני סוכני המכירות של המתחרים? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! עשינו את זה כבר למאות עסקים ואנחנו בטוחים ביכולתינו לעשות את אותו הדבר גם לעסק שלך.

קידום אתרים ככלי מכירה

אם משתמשים בו באופן נכון, האינטרנט היום כבר נחשב ככלי שיווקי מוביל ולעתים קרובות הוא סוכן המכירות המוצלח ביותר של העסק. בעלי עסקים בכל העולם כבר גילו שניתן לנצל את כוחו האדיר של האינטרנט לעשות הרבה מאד כסף. יחד עם זאת חשוב לדעת שלא מדובר בשיפור העסק והתעשרות בן לילה, אלא בעבודה מקצועית ולעתים סיזיפית ולאורך זמן.

אז איך עושים את זה? התשובה הקצרה היא: על ידי שכירת שירותיו של משרד קידום אתרים מקצועי, כזה שטורח ללמוד לעומק את דרכי חשיבתם ופעילותם של מנועי החיפוש, שעושה באופן שוטף מחקר ופיתוח לגבי אסטרטגיות קידום יעילות ואולי חשוב מכל – כזה העוסק באסטרטגיות בפעילות קידום אתרים חוקיות, ללא ניסיונות להערים או להפעיל מניפולציות על מנועי החיפוש.

ו… במילים אחרות, אנחנו עושים את כל אלה 🙂

annie spratt sggw4 qDD54 unsplash g_icon leaf_icon till_icon

נתונים מעניינים בקידום אתרים

אז אם אי אפשר לקנות מקום טוב בתוצאות החיפוש ואם המיקום של התוצאות אינו מקרי, השאלה המתבקשת היא איך בכל זאת ניתן לקדם את האתר שלי לעמוד הראשון? איך אפשר לוודא שסוכן המכירות שלי (האתר) יגיע ללקוחות הפוטנציאלים שלי לפני סוכני המכירות של המתחרים? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! עשינו את זה כבר למאות עסקים ואנחנו בטוחים ביכולתינו לעשות את אותו הדבר גם לעסק שלך. השינוי המשמעותי ביותר בעשור האחרון הוא כנראה העובדה שפעילות חיפוש בגוגל ומנועי חיפוש הנוספים הפכו להיות הרגל קבוע. מחקרים מראים כי 6 מתוך 10 גולשים עוסקים באחת משתי הפעילויות הללו בכל יום, לעומת 29% בלבד שהשתמשו במנועי חיפוש בשנת 2002.

  • קישורים – גוגל אוהב לראות קישורים מאתרים אחרים אל האתר שלך. יחד עם זאת חשוב מאד לדעת עם מי להתחבר. אסור להתחבר לאתרי ספאם או לאתרים שגוגל החרים, ואין טעם להתחבר לאתר שאינו רלוונטי לאתר שלך. באותה מידה אין טעם להכניס לאתר שלך קישורים לאתרים שלא מועילים למבקרים שלך או קישורים לעמודים עם דירוג עמוד נמוך.
  • תוכן – כתיבת תוכן לאתר הינה משימה לא פשוטה, במיוחד לאחר שמבינים שגוגל אוהב אתרים עשירים בתוכן. הנטייה הטבעית לרצות את גוגל ולשכפל תוכן בתוך האתר ו/או להעתיק תוכן מאתר אחר- עלולה לעלות לך במחיר כבד. אחת הדרישות של גוגל הוא תוכן מקורי והוא אף "מעניש" אתרים המעתיקים תוכן בכך שהוא לא מאנדקס תוצאות של תוכן כפול וכך מונע מגולשים להגיע אליו. נכון, אף אחד לא יודע את העסק שלך יותר טוב ממך, וקשה מאד להעביר למישהו אחר את כל הידע שרכשת במהלך השנים. יחד עם זאת כתיבת תוכן לאינטרנט, או כתיבה שיווקית, הינה מקצוע ותחום התמחות לכל דבר. לכן טוב תעשה אם תשכור את שירותיו של כותב תוכן מקצועי ומנוסה המבין באופטמזיצייה למנועי חיפוש על מנת שיכתוב או לפחות יערוך את כל התוכן לאתר שלך. כי גם השיעור הזה כבר למדנו כולנו: כל אחד צריך לעשות את מה שהוא טוב בו. וכמו שהלקוחות שלנו אומרים לחברים שלהם: אנחנו טובים בקידום אתרים.
  • מילות מפתח ותוכן – כפי שאמרנו, מחקר מילות מפתח הוא שלב חשוב ביותר, אך לאחר שיש בידינו רשימת מילות מפתח צריך לדעת איך להשתמש בהן בצורה נכונה. כך למשל אין לדחוס לעמוד טקסט מילות מפתח במידה מוגזמת ומעצבנת לקריאה. מילות מפתח חשובות למנועי החיפוש אך אסור לשכוח את המבקרים האנושיים שיגיעו לאתר שלך. כתבו עבור גולשים ולא עבור מנועי חיפוש. אם התוכן כתוב בצורה לא מקצועית, לא ידידותית ולא קריאה המבקרים יאבדו אמון, יעזבו מהר את העמוד, לא יחזרו לאתר שלך, ובוודאי שלא ירכשו שום דבר. את כל הנתונים האלו גוגל יודע, כמובן, והוא משתמש בהם על מנת לדרג את האתר שלך.

מחקרים חדשים מראים כי מנועי החיפוש ממשיכים להוביל בתחום התקשורת וחיפושי המידע.

יש לזכור שבסופו של דבר קידום האתר אינו המטרה אלא האמצעי על מנת להביא תנועה רלוונטית, איכותית ורבה של גולשים לאתר שלך, ולכן חשוב להכיר את דרישות הגולשים ולספק להם את חווית הגלישה הטובה ביותר באתר. אם נקפיד על כך בנוסף לקידום האתרים האורגני נוכל להיות בטוחים שהאתר שלך נמצא בדרך הבטוחה להגדיל עבורך את מעגל הלקוחות וההכנסות החודשיות.

צרו קשר


    Scroll to top caret
    ×

    שיחת ווטסאפ