2022 08 17 14 46 25

הקונטיינר, מכשירי חשמל

האתגרים

בהשוואה לחודשים המקבילים בשנה הקודמת החנות האינטרנטית של אתר "הקונטיינר" העלתה את כמות ההכנסות ב- 382% מהתנועה האורגנית בלבד! כמעט פי 4 מהשנה הקודמת והציגה עליה של מעל 42% בכמות התנועה האורגנית. בתמונה ניתן לראות השוואה בנתונים בין התאריכים 1.08.2019 עד 31.10.2019 אל מול 1.08.2018 עד 31.10.2018.

אחד המדדים הטובים ביותר למדידת איכות התנועה האורגנית נקרא מדד ה- CTR – Click Through Rate.

מדד ה- CTR מודד את יחס בין כמות הפעמים בה האתר הוצג בגוגל אל מול כמות האנשים שהקליקו על המודעה ונכנסו לאתר, זה עוזר לנו להבין עד כמה הגולשים המגיעים מהקידום האורגני רלוונטיים (כאלה שחיפשו את המוצר או השירות של האתר).

בנוסף, עד כמה גבוה האתר שלנו מדורג בתוצאות החיפוש (ככל שהדירוג יותר טוב כך יש יותר סיכוי שהגולש יבחר באתר שלנו בעת חיפוש בגוגל).בשנה האחרונה נחשף אתר "הקונטיינר" קרוב ל- 3 מיליון פעמים מהקידום האורגני בלבד, וגרף מתוכם 83.8 אלף קליקים (כניסות) לאתר, כלומר יחס ההמרה של האתר הוא 3%.לצורך השוואה יחס ה- CTR הממוצע של אתרי אינטרנט הוא בין 1.5%-2%.

 

מה עשינו?

אין ספק שהתוצאות מדברות בעד עצמן, האתר מוכר פי 4 יותר דרך ערוץ הקידום האורגני. מכירות שנעשו על ידי ערוץ הקידום האורגני לא תלויות באופן ישיר בגובה ההוצאה זאת אומרת שכל מכירה חדשה היא מכירה שעולה לעסק פחות כסף בפועל. בנוסף לשיפור בכמות הכניסות האורגניות שמנו דגש על איכות התנועה, ניתן לראות זאת בנתוני יחסי ההמרה באתר מהתנועה האורגנית. כאשר התנועה האורגנית עלתה ב- 50% כמות המכירות בפועל השתפרה ב- 386% כלומר כמעט פי 4.

Untitled 2
2022 08 17 14 46 25
2022 08 17 15 12 08

תוצאות

"התחלנו את העבודה עם סייט איט לפני כשנה וחצי, בזמן שכולם אמרו לנו שאין מה להשקיע בקידום אורגני SEO באתרי Ecommerce.
מהרגע הראשון הבנתי שמדובר באנשים מקצוענים מהשורה הראשונה, הם מיפו את הסיטואציה ובשיטתיות קידמו את הפרויקט בתהליך עבודה מסודר.

הם ליוו אותנו במעבר לאתר חדש ודאגו שהמעבר יהיה חלק ואפקטיבי ככל האפשר.

החל מהשלב הראשון הוגדר מעקב מטרות תלוי מחירי המוצרים ב Google analytics , מעקב זה אפשר לנו להבין ולמדוד את השינוי בפועל, לאחר כמה חודשים התחלנו להראות השפעה משמעותית על המכירות ובכל חודש המכירות עלו בעשרות אחוזים.

בתהליך העבודה החברים בסייט איט התעקשו שנשלח את מנהל הפרויקט מהצד שלנו לטובת קבלת הכשרת SEO מינימלית וכך קרה על בסיס שבועי, הדבר הוביל אותנו למצב שבו לקחנו חלק אקטיבי בתהליך העבודה ואפשר לנו למקסם את פעילות סייט איט לשיא.

עבורי, כחברה שהסתמכה לפני כן בעיקר על פרסום באתרי השוואות מחירים ופרסום ממומן, לשמחתי יצא לנו להכיר את הקידום האורגני כערוץ יעיל במיוחד, כזה שלא משלמים בו פר קליק, אלא ערוץ שמביא כמות רכישות הולכת ועולה במחיר קבוע.

אני ממליץ בחום על סייט איט והם מקיימים לדעתי את השילוש הקדוש שאני מצפה לקבל מספקים שלי: אכפתיות, מקצועיות ותוצאות בפועל.."

Scroll to top caret
×

שיחת ווטסאפ