משרד פרסום דיגיטלי שנותן בראש ללקוחות שלך

פורסם 6 פברואר, 2020
שיתוף
whatsapp sharing button
facebook sharing button
linkedin sharing button
email sharing button
משרד פרסום דיגיטלי שנותן בראש ללקוחות שלך
דני שקד, מומחה לשיווק באינטרנט
מאת דני שקד

אנחנו חיים בתקופה מרתקת. העולם משתנה בקצב מהיר, המרחב  הדיגיטלי משתנה בקצב מהיר אפילו יותר, המשפט “אם אתה לא שם, אתה לא קיים” נכון יותר מאי פעם בהקשר של נוכחות דיגיטלית נכונה, ובלי מומחים בתחום הסיכוי לנצל באופן יעיל את המשאבים שמוקדשים לשיווק באינטרנט הוא נמוך, נמוך מאוד. אם אתם עדיין מתלבטים, כאן תוכלו למצוא הסבר מפורט מה זה פרסום דיגיטלי, למה הוא חשוב גם לעסק שלכם ואיך אנחנו בסייט איט יכולים לעזור לכם.

מה זה פרסום דיגיטלי?

המאה ה-21 ביטלה את ההפרדה המלאכותית בין הווירטואלי לבין הממשי. כולנו, או לפחות רוב בני האדם, מבלים שעות רבות במרחב הדיגיטלי, מבצעים בו אינספור קניות, צורכים שלל תכנים ומעצבים את תפישת העולם שלנו על סמך כמויות המידע העצומות והמסרים שמרכיבים את האינטרנט.

המסקנה המתבקשת: אם אתם רוצים ליצור אינטראקציה מכל סוג שהוא עם קהל היעד שלכם, חפשו אותו בדיגיטל – וזה בדיוק מה שעושה משרד פרסום דיגיטלי: מייצר אינטראקציות רצויות עם גולשים רצויים ומוביל אותם אליכם.

כיאה לתקופה תזזיתית ומגוונת להפליא, גם הפרסום הדיגיטלי עשוי לכלול שלל מרכיבים: אתר איכותי ומקודם היטב, פרסום בגוגל, שיווק ברשתות חברתיות שמזמן הפכו גם לזירה עסקית ובפרט בפייסבוק, באינסטגרם, לינקדאין ויוטיוב, מודעות מסוגים שונים (טקסט/ אנימציה/ וידאו), שיווק מבוסס תוכן באתרים מובילים בתחום הפעילות של העסק ו/או באמצעות פלטפורמות כמו אאוטבריין וטאבולה, דפי נחיתה ממוקדים, ניוזלטרים, רימרקטינג ועוד ועוד.

למה גם העסק שלך חייב פרסום בדיגיטל?

לשאלה שבכותרת שתי תשובות:

א. כי מרבית הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, וגם אלה הקיימים (שכדאי כמובן למכור גם להם עוד מוצרים ושירותים), מסתובבים במרחב הדיגיטלי ורגילים לקבל בו מידע והצעות מכל הסוגים.

ב. כי המתחרים שלכם, קרוב לוודאי, כבר עובדים עם משרד פרסום דיגיטלי, ולא כדאי להישאר מאחור. בהקשר זה כדאי להתבונן בעוגת הפרסום שמפורסמת מדי שנה. ב-2018 נרשם לראשונה שוויון בין הדיגיטל לטלוויזיה עם 36% לכל פרוסה, כשלשם השוואה לפני עשור נתח השוק של הטלוויזיה עמד על 39% ואילו הפרסום באינטרנט על 12% בלבד. גם כשבוחנים את הסכומים הזינוק דרמטי – מ-450 מיליון ש”ח ל-1.48 מיליארד ש”ח, ועוד כדאי לדעת שלפי הערכות שונות ב-2020 הפרסום הדיגיטלי כבר ישתלט על יותר מחצי מעוגת הפרסום. בקיצור, גם העסק שלכם חייב להיות שם – עם אנשי מקצוע שמצד אחד עברו קילומטראז’ משמעותי בדיגיטל ומצד שני לא מפסיקים ללמוד ולהתעדכן בתחום שמשתנה ללא הרף.

הנוסחה המנצחת של סייט איט

סייט איט היא משרד פרסום דיגיטלי שמבטיח לכם 3 דברים, וכמובן גם מקיים: קודם כל, מיומנות גבוהה בביצוע כל מהפעולות שמרכיבות את השיווק באינטרנטבניית אתרים, קידום אורגני, פרסום בפייסבוק ובאינסטגרם, יצירת תכנים איכותיים ועוד.

הדבר השני הוא סינרגיה בין כל השירותים הנ”ל, על בסיס אסטרטגיה מדויקת ומדידה שוטפת של הביצועים. הבקרה בזמן אמת מאפשרת לנו לכוונן ולהשביח כל קמפיין פרסום בדיגיטל ולנצל באופן אופטימלי את המשאבים.

הדבר השלישי הוא מחויבות. אנחנו אוהבים את העבודה שלנו, ואוהבים את הלקוחות שלנו, וגם עבורכם ניתן את הנשמה ונעשה את כל מה שצריך כדי שהנוכחות שלכם בדיגיטל תהיה הנכונה ביותר עבורכם בדרך להצלחה ושגשוג. מתחילים במייל, טלפון או כוס קפה?

Scroll to top caret
×

שיחת ווטסאפ