בניית אתרים לעסקים

פורסם 13 יוני, 2009
שיתוף
whatsapp sharing button
facebook sharing button
linkedin sharing button
email sharing button
בניית אתרים לעסקים
דני שקד, מומחה לשיווק באינטרנט
מאת דני שקד

בין אם מדובר בעסק קטן, עסק בינוני או תאגיד גדול, ישנה חשיבות רבה לבניית אתר אינטרנט לעסק שלך.
גם האתר הפשוט ביותר, אם יבנה בחוכמה ובמקצועיות יעשה פלאים לעסק: האתר יציג ללקוחות פוטנציאלים את העסק והשירותים שהוא מספק, האתר יקל עליהם את תהליך יצירת הקשר, יכוון את הלקוחות לחנות או משרדי החברה ויסביר להם כיצד להגיע, אבל הכי חשוב בניית אתר אינטרנט לעסק היא הדרך האפקטיבית ביותר לצורך השגת הרושם שאותו אתם מעוניינים ליצור בקרב הלקוחות שלכם.

אתר אינטרנט לעסק יכול לעשות עוד המון לשיפור העסק והרווחיות שלו ו SiteIT תשמח לספק את שירותה בכל הנושאים הבאים:

בניית אתרים ויצירת אמון בקרב הלקוחות

בין אם מדובר במשרד עורכי דין, בעסק שמתמחה בהתקנת מערכות תקשורת או בגן ילדים, אנשים נוטים לתפוס עסקים שבבעלותם אתר אינטרנט כעסקים אמינים יותר.
כיום הדעה הרווחת היא שקל לבנות אתר אינטרנט לעסק ולכן בחירה של העסק שלא להקים אתר מביאה לכך שהעסק נתפס כלא רציני או כעסק שעדיין מצוי בתהליך ההקמה שלו והחלטה זו בסופו של דבר מביאה לירידה באמון הלקוחות בעסק ובשירותים אותם הוא מציע.

מיתוג ע"י בניית אתר אינטרנט לעסק

בבניית אתר אינטרנט לעסקניתן להפיק תועלת רבה גם בתחום מיתוג ושיווק העסק.
פעולות מיתוג, שיווק ויחסי ציבור הופכות לקלות יותר כאשר אתם עושים אותן באינטרנט, האתר נותן לבעל העסק במה שממנה יכול הבעלים להציג את העסק לעולם בדיוק באופן שבו הוא מעוניין.

תוכלו לוודא שהלקוחות והלקוחות פוטנציאלים מבינים אילו מוצרים ושירותים העסק מספק ובנוסף גם תוכלו להציג את מדיניות העסק, החזון על פיו הוא מנוהל ומטרותיו.
בכל תחום בו נמצא העסק, יש תחרות מסוג זה או אחר והוא מוכר מוצרים או מספק שירותים באופן מעט שונה מהחברות המתחרות, אתר אינטרנט לעסק מאפשר לך לבדל ולייחד את החברה שלך מהמתחרים ולספר ללקוחות בדיוק מה אתה כן מציע להם שהמתחרים שלך לא.

בניית אתר אינטרנט חוסכת לך זמן, כסף ועבודה

מהרגע שבנית אתר אינטרנט לעסק או חנות מקוונת, האתר מתחיל "לעבוד" בשבילך!
פעולת המכירה הופכת לקלה יותר, מתהליך ארוך ומאומץ בו אתה צריך להשקיע המון בכל לקוח ולקוח, לענות על שאלות, לפרט על כל מוצר, לפרט את מדיניות העסק, אופן התשלומים ושירות הלקוחות שלאחר הקנייה. התהליך כולו מתקצר לכך שהלקוח נכנס לאתר, "משוטט" בו כמה דקות ויוצא ממנו כאשר בידו כל המידע אותו הוא רצה לקבל.
במקום להעסיק עובד נוסף או קופאי שעומד בחנות ועונה לטלפונים תוכלו לקצץ עלויות בכך שתאפשרו סליקה "ON LINE", ובאופן זה תוכלו אפילו לטפל בעשרות אנשים בו זמנית, דבר שאינו אפשרי כמעט בשום חנות או עסק פיזי, גם מהגדולים ביותר.
תוכלו להקל על מחלקת שירות הלקוחות שלכם על ידי כך שתוסיפו לאתרכם, בעמוד ה"שאלות ותשובות" תשובות לשאלות שנשאלות על ידי הלקוחות לעיתים קרובות ובכך גם לקצץ בזמן שהעובדים משקיעים בשיחות נכנסות עם כל לקוח ולקוח.

עוד תועלת ענקית שאתר אינטרנט יביא לכם היא שהאתר פתוח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה, גם בסופי השבוע ובחגים, שאלו הם זמני הגלישה המועדפים על הלקוחות שלכם.

בניית אתרים שימשכו ויזמינו לקוחות

אנשים רבים כל כך משתמשים באינטרנט מכיוון שזוהי סביבה נטולת לחץ, הגולש יכול להסתובב באתר או בחנות המקוונת שלכם בקצב שלו ובזמנו החופשי בלי לחשוב על כך שהמוכר כל שנייה מציק לו בשאלות "אפשר לעזור?" " אתה מסתדר?" וכו…
בשיחה פנים אל פנים עם המוכר בחנות הלקוח יהיה פחות חופשי לקחת את הזמן ולהתעמק במוצר באופן שהיה רוצה, ולפעמים בדיוק אי הנוחות הזו מביאה לכך שלפעמים הלקוח יוצא בידיים ריקות מהחנות גם כאשר הוא מעוניין במוצר מלכתחילה ולכן אתרי אינטרנט הם סביבה כה מושכת.
האנונימיות, היעדר הלחץ מצד המוכרים בחנויות והשליטה המוחלטת של הלקוח בניווט באתר הן הסיבות העיקריות לכך שאנשים מעדיפים להשתמש באינטרנט על פני הגעה לחנות מרוחקת, בעיקר בשלב המוקדם של החיפוש וההיכרות עם העסק.

במאמר זה התמקדנו בתפקידים העיקריים ביותר שאתר אינטרנט לעסק ממלא, בנוסף לתפקידים שפרטנו קיימים עוד צרכים ותפקידים ומטרות רבות שניתן לבקש מאתר למלא. בניית אתר אינטרנט לעסק עברה בשנים האחרונות להיות "מהגדלת ראש" או ייצוג נוסף של העסק מעבר למשרדים או החנות לצורך של ממש.
SiteIT קידום ובניית אתרים תשמח לעזור לכם להרחיב את העסק שלכם לאינטרנט ובנוסף כמובן שאנו עומדים לרשותכם בכל שאלה או נושא שבו תרצו להתייעץ בתחומי קידום אתרים, בניית אתרים פרסום במנועי חיפוש והאינטרנט בכלל.

Scroll to top caret
×

שיחת ווטסאפ