שלבי בניית אתר ב-siteIT

פורסם 2 פברואר, 2010
שיתוף
whatsapp sharing button
facebook sharing button
linkedin sharing button
email sharing button
שלבי בניית אתר ב-siteIT
דני שקד, מומחה לשיווק באינטרנט
מאת דני שקד

אנו ב- siteIT מאמינים שעסק לא יכול למצות את מלוא הפוטנציאל שלו ללא נוכחות חכמה ואפקטיבית באינטרנט. לכן אנו בונים אתרי אינטרנט בהתאמה מושלמת לעסק ולצרכיו, כי רק כך נוכל להשיג את מטרות העסק ביעילות המרבית. אתר שיבנה בשליפה מהשרוול או בשיטת טלאי על טלאי לא יצליח לעולם בסביבת האינטרנט, סביבה בה עומדות לרשות הלקוחות שלכם עשרות אלטרנטיבות אחרות בלחיצת כפתור אחת. לכן, מניסיוננו, כשיעילות והצלחת האתר שלכם לנגד עינינו גיבשנו את התהליך המנצח להקמת אתר אינטרנט אפקטיבי, מצליח והכי חשוב, אתר שיעבוד עבורכם.

 

שלבי תהליך בניית אתר ב- siteIT:

1. היכרות

בשלב הראשון נפעל על מנת להכיר את העסק, החברה או הארגון שלכם, נלמד איזה שירות או מוצרים אתם מציעים ומיהם הלקוחות שלכם. רק לאחר שנכיר את העסק שלכם מבחינת מבנהו, מאפייניו, הערכים שעל פיו הוא פועל, המטרות אותן הוא מעוניין להשיג ונקודות המכירה המיוחדות שלו (USP), נוכל להמשיך בשאר שלבי התהליך וכך להתאים לכם את האתר שיעבוד עבורכם באופן היעיל ביותר.

2. מחקר שיווקי

בשלב זה נבצע מחקר שיווקי שבו נעשה היכרות עם תחום העבודה שלכם, סקירת המתחרים העיקריים ואתרי האינטרנט שלהם, היכרות עם מגמות עכשוויות, שינויים שעתידים להתרחש בתחום ועוד. החלק החשוב ביותר בשלב זה הינו להכיר את הלקוחות שלכם, את הצרכים שלהם ורצונותיהם. כי כשנדע מה הם צריכים ורוצים, נוכל לתת להם בדיוק את זה!

3. גיבוש קונספט כללי לאתר

קביעת אופן הניווט והאינטראקציה באתר, בחירת צבעים, אופן פריסת המידע והתחלת עבודה על סקיצות עיצוב תוך כדי לקיחה בחשבון של האלמנטים הבאים: קידום האתר, התאמה לקהל היעד ואיזה רושם אנו מכוונים ליצור אצל המבקרים באתר.

4. קדימה לעבודה

תחילת עבודה על בניית האתר מבחינה תכנותית והנחת יסודות לקידום האתר במנועי חיפוש, תקינות הקוד, התאמה לדפדפנים המובילים ועימוד נכון באינטרנט.

5. אינטגרציה

שילוב ואינטגרציה של שפות התכנות והאלמנטים השונים שירכיבו את האתר מבחינת טכנולוגיות, העלאת התוכן וסידורו באתר. ביצוע תיקונים נדרשים ואישור האתר על ידי מזמין העבודה. בדיקה חוזרת ונשנה של כל הפעולות באתר, בדיקה נוספת ווידוא תקינות של כלל מערכות האתר.

6. השקת האתר

השקת האתר, קידום האתר וביצוע עדכונים שוטפים לפי הצורך, ליווי ותמיכה בכל נושא…

Scroll to top caret
×

שיחת ווטסאפ