בניית אתרים לסטארטאפים

פורסם 24 מרץ, 2020
שיתוף
whatsapp sharing button
facebook sharing button
linkedin sharing button
email sharing button
בניית אתרים לסטארטאפים
דני שקד, מומחה לשיווק באינטרנט
מאת דני שקד

אם אתם כאן, מן הסתם החלטתם שהסטארטאפ שלכם זקוק לאתר איכותי ומרשים. סייט איט הקימה בשנים האחרונות עשרות אתרים למגוון רחב של סטארטאפים, כך שבחירה בנו תאפשר לכם ליהנות מהניסיון יקר הערך שצברנו. בנוסף אנחנו טובים מאוד בלהקשיב ולהבין את הצרכים הספציפיים שלכם – וכך ליצור אתר שישרת באופן מושלם את הסטארטאפ שהגיתם ויקדם את מימוש החלום.

כאן בעמוד תוכלו לקרוא מהם הדגשים העיקריים בדרך לתוצאות מעולות ולמצוא תשובות לשאלות כמו מה הדבר הראשון שחשוב לברר כדי ליצור אתר אפקטיבי, איך מושכים את תשומת הלב של הגולשים כבר מהרגע הראשון ומהם הדגשים העיקריים. אם יש לכם שאלות נוספות, מוזמנים לפנות אלינו.

איך מתחילים?

בניית אתר לסטארטאפ מתחילה בשאלה מהי בעצם המטרה שלו. בדרך כלל המטרה היא נגזרת של השלב ההתפתחותי שאליו הגיעה החברה. לפעמים הצורך באתר נובע מרצון להרשים משקיעים פוטנציאליים לטובת גיוס הון, במקרים אחרים הוא אמור לספק תמיכה לפעילות יזמית, לעתים קהל היעד הוא הציבור הרחב וליתר דיוק כל מי שהמוצר או השירות שאתם מפתחים רלוונטי לגביו, ויש כמובן עוד אפשרויות.

הציפיות שלכם מהאתר הן בסיס לאפיון מלא ומדויק שלו, ועל סמך האינפורמציה הזו אנחנו מתכננים את המבנה, העיצוב והתוכן. בתור סטארטאפיסטים סביר להניח שאתם מיומנים מאוד בלספר מי אתם, לתאר את הבעיה שעליה המיזם שלכם מספק מענה מעולה ולפרט מה נדרש כדי להמשיך להתקדם אל עבר היעד – כך שנוכל להתקדם במהירות לשלב הבא של בניית אתרים לסטארטאפים.

איך יוצרים אתר שמעביר את הייחודיות שלכם?

ייחודיות היא מפתח משמעותי מאוד בדרך להצלחה. על-מנת שכל גולש וגולשת שמגיעים לאתר יתרשמו מכם ויבינו מיד למה כדאי להם להעמיק את ההיכרות אתכם, אנחנו מקדישים מקסימום תשומת לב למציאת הדרכים האפקטיביות ביותר להעביר את הייחוד שלכם כבר מהמבט הראשון.

באופן טבעי המקום שאליו מגיעים רוב המבקרים באתר בהתחלה הוא דף הבית. בהתאם שם גם חשוב במיוחד ליצור חוויית משתמש מושכת, ובמהירות, אם כי בניית אתרים לסטארטאפים מחייבת מחשבה דומה גם לגבי העמודים האחרים בהם. במיוחד נדרשת הבטחת רושם ראשוני משמעותי כשהמטרה היא לשכנע משקיעים – שהרי הזמן שלהם קצר ויש תחרות עזה על הקשב שלהם (וכמובן גם הכסף…)

איך אנחנו עושים את זה? היכרות עם הכלים הכי מתקדמים בתחום בניית האתרים, המון כלים כאלה, זיהוי של הייחוד שלכם וחשיבה מקורית.

עיצוב נקי, אמינות מרבית, עמידה בזמנים

שני דגשים חשובים נוספים במסגרת בניית אתרים לסטארטאפים הם עיצוב נקי ואמינות ללא פשרות. המראה המדויק הכרחי כדי שהגולשים יוכלו להכיר אתכם בלי הסחות דעת מיותרות, והאמינות מתבקשת כדי שלא ייווצר למשל מצב שבו באמצע כנס חשוב, בדיוק כשאתם רוצים להציג את האתר שלכם, הוא לא עולה.

עוד סיבה טובה לבחור בסייט איט כדי לבנות עבורכם את האתר המושלם היא המחויבות המלאה שלנו לעמידה בזמנים – כך שתוכלו להיעזר בו לטובת המשך ההתפתחות של הסטארטאפ בלי עיכובים מיותרים.

כשאנחנו בונים אתר לסטארטאפ באה לידי ביטוי גם ההבנה המקיפה שלנו לגבי שיווק בדיגיטל באופן כללי, ובהתאם האתר שתקבלו מאיתנו יתאפיין בהנעה לפעולה והעברה אפקטיבית מאוד של כל המסרים הרצויים מבחינתכם.

***

בתור סטארטאפיסטים הזמן שלכם יקר לכם. מאוד. אנחנו מודעים לכך, ויודעים איך לספק אתר שעומד בדיוק בציפיות שלכם עם מקסימום מעורבות מצדכם – במינימום זמן. מוזמנים ליצור קשר ?

 

 

Scroll to top caret
×

שיחת ווטסאפ